sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Ostrołęcka poradnia bogatsza o nowe rzeczy

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce wzbogaciła się o kilkadziesiąt pomocy dydaktycznych, nowe zabawki, filmy profilaktyczne, zestaw interaktywny myBoard. Wszystkie rzeczy przekazał placówce prezydent Łukasz Kulik. Koszt zakupu opiewa na kwotę ponad 11 tys. 760 zł. 

Jak poinformował ostrołęcki ratusz, podczas zajęć dzieci będą mogły korzystać z układanek, zabawek i gier takich jak drzewko smutku i radości, plansza do wytupywania złości, zestaw poduszek przedstawiających emocje, worek do boksowania złości, misiowe zasady dobrego zachowania, rozwiązywanie konfliktów w domu i wiele innych.

Reklama Placówce przekazano także filmy profilaktyczne, "Eduterapeutica Uzależnienia - gimnazjum i szkoły podnadgimnazjalne" - program profilaktyki i reagowania na zdarzenia oraz zestaw interaktywny myBoard.

- Przekazany przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika sprzęt będzie wykorzystywany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Ostrołęce do prowadzenia działań z zakresu integralnej profilaktyki uzależnień, profilaktyki zachowań ryzykownych, a także agresji i przemocy dzieci oraz młodzieży uczestniczącej w zajęciach terapeutycznych - czytamy na stronie urzędu miasta.

Wyświetleń: 1047 komentarze: 0
17.10.2019, 09:05r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter