sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pożar domu przy ulicy Zarośle

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło dziś nad ranem przy ulicy Zarośle. Akcja gaśnicza, w której wzięły udział dwa zastępy strażaków z Ostrołęki, trwała ponad godzinę. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Pożar wybuchł w piątek 18 października po godz. 6.00.

O informacje poprosiliśmy mł. bryg. Roberta Chodkowskiego, oficera prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce. 

Reklama - Strażacy po dojeździe na miejsce zastali objęty płomieniami wiatrołap oraz część pomieszczeń na parterze. Odcięli dopływ energii elektrycznej. Dym wydobywał się z okien i dachu. Nikogo nie było w środku domu. Jedna osoba była na zewnątrz. Podano dwa prądy gaśnicze, jeden przez wiatrołap, drugi przez okno kuchenne. W wyniku pożaru spaleniu uległ wiatrołap z wyposażeniem, okopcone zostały też wszystkie ściany pomieszczeń na parterze, uszkodzone zostały również okna i drzwi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na około kilkadziesiąt tysięcy złotych - mówi mł. bryg. Robert Chodkowski.

Do działań zadysponowano dwa zastępy JRG PSP z Ostrołęki.

Wyświetleń: 3068 komentarze: 0
18.10.2019, 09:34r. Drukuj
Powrót