sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Wypadek motocyklisty koło Baranowa

Ładna pogoda tej jesieni zachęca do korzystania z jednośladów. Nie wszystkie podróże kończą się jednak szczęśliwie. W niedzielne przedpołudnie we wsi Majk (gm. Baranowo) przejażdżkę motocyklem zakończył w rowie 62-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie we wsi Majk (gm. Baranowo). O szczegóły zapytaliśmy oficera prasowego ostrołęckiej policji, podkom. Tomasza Żerańskiego.

Reklama - Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący motocyklem 62-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego na drodze z Ramion do Majk na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jednoślad wypadł z drogi i wywrócił się. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala - mówi podkom. Żerański.

Motocyklista był trzeźwy. Policja apeluje o ostrożność.

- Słoneczna pogoda zachęca do korzystania z jednośladów. Korzystajmy z uroków pięknej jesieni, ale rozważnie poruszajmy się po drogach. Nadmierna prędkość, chwila nieuwagi czy piasek na drodze mogą przyczynić się do poważnego zdarzenia na drodze, dlatego zawsze przestrzegajmy dozwolonej prędkości i bądźmy uważni oraz ostrożni - mówi rzecznik Żerański.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia publikujemy dzięki uprzejmości strażaków z OSP Baranowo.

Wyświetleń: 3634 komentarze: 0
20.10.2019, 20:49r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter