sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mobil Serwis od października również w Ostrołęce!

Czeka Cię remont lub drobne prace w ogrodzie? Potrzebujesz wkrętarki, szlifierki, a może kosy spalinowej ? Nie musisz kupować specjalistycznego sprzętu! Możesz go wypożyczyć nawet na jeden dzień! Mobil Serwis jest prężnie działającą firmą, opartą wyłącznie na polskim kapitale.

Jej powstanie oraz intensywny rozwój i stałe wzbogacanie oferty stanowią odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej. Firma oferujemy głównie wynajem maszyn budowlanych i specjalistycznych narzędzi - zagęszczarki płytowe i skoczki, betoniarki, pompy, wszelkiego rodzaju elektronarzędzia, minikoparki czy maszyny do prac betoniarskich.

W sferze działalności firmy jest nie tylko wynajem maszyn budowlanych, ale również ich serwis oraz transport na terenie całego kraju. Mobil Serwis stawia na terminowość i możliwie krótki czas realizacji zleceń.

Błyskawicznie dostarczane maszyny budowlane gwarantują płynne wykonywanie przez Ciebie zadań bez ryzyka kosztownych przestojów. Celem jest zapewnienie jak najlepszego wyposażenia w maszyny, narzędzia i akcesoria pomocnicze zarówno dużych przedsiębiorców, jak i niewielkie firmy o zasięgu lokalnym.

Zapraszamy do nowo otwartego oddziału w Ostrołęce,

Mobil Serwis

Ostrołęka, ul. 11 Listopada 121B

tel. do wypożyczalni 603-555-099

tel. do doradcy handlowego 667-050-523

e-mail: [email]ostroleka@mobilserwis.com.pl[/email]

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 7.30-16.00

soboty 8.00-12.00

Bardzo ważne jest dla firmy jest zaufanie odbiorców, dlatego firma jest dostępna przez całą dobę pod numerem infolinii 801-00-73-73.

Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów Indywidualnych.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty dostępnej na stronie internetowej mobilserwis.com.pl.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5928 komentarze: 0
24.10.2019, 11:10r. Drukuj
Powrót