sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dzieci poznały historię Hansa Christiana Andersena (zdjęcia, wideo)

Najmłodsi widzowie z Ostrołęki i powiatu obejrzeli spektakl "W poszukiwaniu szczęścia" w wykonaniu Dziecięcego Teatru Amatorskiego. Sztuka opowiadała o losach słynnego bajkopisarza Hansa Christiana Andersena. Młodzi artyści zebrali od publiczności owacje na stojąco.

Miłośnicy teatru tłumnie przybyli na przedstawienie przygotowane przez Dziecięcy Teatr Amatorski "Niewidzialni". Aktorzy zaprezentowali wzorową grę aktorską. Wydarzenie uświetniła doskonała oprawa muzyczna i barwa dekoracja.

Reklama Na scenie w klubie "Oczko" wystąpili Antoni Wawrzyński, Oliwier Potocki, Zofia Zyśk, Julia Jankowska, Julia Gabryś, Hanna Gołębiewska, Roksana Kamińska, Henryk Kowalewski, Lena Wiktorska, Aleksander Tarcicki, Helena Łach, Marcel Kleczkowski, Laura Dąbkowska.

Reżyseria - Anna Filochowska, scenografia - Grażyna Kulesik, Marek Suski, światło i dźwięk - Mateusz Grzybowski.

Spektakl został przygotowany na podstawie książki polskiej bajkopisarki Wioletty Piaseckiej. Autorka zafascynowana życiem i twórczością pisarza Hansa Christiana Andersena z Odense, pięknym językiem opisała jego losy w konwencji baśni.

Spektakl odbył się w piątek 25 października w klubie "Oczko".

Zobacz zdjęcia:
Spektakl "W poszukiwaniu szczęścia"

Więcej zdjęć: Spektakl "W poszukiwaniu szczęścia"

 

Wyświetleń: 546 komentarze: 1
25.10.2019, 22:41r. Drukuj
Powrót


elżbieta @ 21:18, 26.10.2019

IP: 78.152...103

Rzeczywiście spektakl "W poszukiwaniu szcęścia" był bardzo ciekawy, a jednocześnie bardzo dramatyczny. Miałam to szczęście, że byłam na widowni i podziwiałam grę głównego bohatera, mojego wnuczka.