poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Ojciec zginął na miejscu, kobieta podczas operacji. TVN24 o tragicznym zderzeniu z autobusem w Kołakach (wideo)

Oboje rodziców straciły dzieci, które brały udział w niedzielnym wypadku w Kołakach. 43-letni kierowca audi zginął na miejscu. Jego żona, po niemal godzinnej reanimacji, śmigłowcem została przetransportowana do szpitala. Zmarła podczas operacji. Dzieci w wieku 2 i 9 lat trafiły pod opiekę krewnych.

Tragiczne zderzenie audi z autobusem, do którego doszło wczoraj w Kołakach na drodze Ostrołęka-Różan, opisują ogólnopolskie media. Dwie osoby nie żyją, a 11 zostało rannych. Reporterzy TVN24 nagrali jak bardzo zniszczone zostały oba pojazdy biorące udział w wypadku.

Reklama Według policyjnych ustaleń, kierowca audi a6, jadąc w kierunku Warszawy, na łuku drogi w prawo zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym autobusem. W wyniku zderzenia autokar zjechał do rowu i przewrócił się na prawy bok. Autobusem kierował 48-letni mieszkaniec Białegostoku.

- Kierowca autobusu był trzeźwy. Autobusem podróżowały 23 osoby, część z nich zabrano do szpitali w Makowie Mazowieckim, Ostrołęce, Przasnyszu i Ostrowi Mazowieckiej. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że cztery osoby odniosły obrażenia powyżej siedmiu dni, dwanaście osób jest bez obrażeń, siedmioro pasażerów ma obrażenia poniżej siedmiu dni. Przesłuchaliśmy już kierowcę, osobę z załogi autobusu, ośmiu pasażerów, a także innych świadków - poinformowała nas Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Reklama Osobówką marki Audi na warszawskich numerach rejestracyjnych jechała czteroosobowa rodzina: dwoje dorosłych oraz dzieci w wieku 2 i 9 lat.

- 43-letni kierowca audi zginął na miejscu. 36-letnia pasażerka, żona kierowcy, zmarła podczas operacji w stołecznym szpitalu. Oboje pochodzili z Warszawy. Dzieci, dwóch chłopców, przekazano pod opiekę rodzinie - przekazała nam prokurator Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Więcej na ten temat:

Tragiczny wypadek w Kołakach. Osobówka zderzyła się z autokarem (zdjęcia)

Wyświetleń: 120227 komentarze: 97
28.10.2019, 11:57r. Drukuj
Powrót