sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

The Fresh Pizza Kebab House - włoska pizza w kebabie?

Ekipa młodych ludzi, która działa na regionalnym rynku od trzech lat, przygotowując jak najstaranniej posiłki, które zadowalają najbardziej wymagających klientów, wciąż się rozwija. Właśnie otwarty został nowy lokal. The Fresh Pizza & Kebab House zaskoczy cię wyjątkową ofertą i jakością potraw.

Lokal to nowa jakość, który jest odpowiedzią na potrzeby ostrołęczan. W menu królują pizza i kebab.

- Niepowtarzalne smaki w autorskim wykonaniu naszego pizzermana, który chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, włożył dużo pracy i serca, aby poznać techniki kulinarne wywodzące się prosto ze słonecznych Włoch. Receptura oraz przygotowanie naszej pizzy inspirowane są tradycją zakorzenioną głęboko we włoskiej kulturze, słynącej ze smacznej pizzy znanej na całym świecie. Rodzaje pizz takich jak np. mango, burak z kozim serem, kurczak z cytryną zaskoczą Państwa nie tylko smakiem, ale również połączeniem dodatków - mówią właściciele lokalu. - Chcemy, abyście dzięki naszej ciężkiej pracy zapomnieli o przestarzałych i błędnych stereotypach dotyczących lokali gastronomicznych typu kebab. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz ich staranne podanie w przytulnym lokalu z miłą obsługą - dodają.

Dzięki bogatemu menu każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór mięs, grillowana wołowina, grillowany kurczak, panierowane polędwiczki z kurczaka oraz dla mniej zdecydowanych mięso mieszane. Są też pozycje dla wegetarian oraz dla najmłodszych.  Smakosze kaw, herbat oraz słodkości również się nie zawiodą.

Kartę menu poszerzą niebawem alkohole w pełnym wydaniu.

Lokal jest czynny od środy 30 października br.

Uwaga! Do niedzieli 3 listopada br. można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w The Fresh Pizza & Kebab House. Więcej informacji na Facebooku:

Zapraszamy,

The Fresh Pizza & Kebab

Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 69 (naprzeciwko OBI)

tel. 510-018-980

pon.-pt. 11.00-22.00, pt.-sob. 11.00-23.00, niedz. 12.00-22.00

Facebook

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4786 komentarze: 0
31.10.2019, 17:45r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter