niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani". Wygraj książkę autorki mającej kurpiowskie korzenie

"Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani" to debiutancka powieść Karoliny Kaczyńskiej-Piwko. Autorka, choć urodzona w Legnicy, dzieciństwo spędziła w Kadzidle na Kurpiach. Już samym tytułem wzbudza zainteresowanie, później jest znacznie ciekawiej. Autorka snuje opowieść, ale też szokuje.

Jaka opowieść znajduje się na kartach książki?

Reklama To historia dwojga ludzi - Jagody i Saszy, których w życiu dzieli niemal wszystko, ale połączyła fizyczna fascynacja i wspólne spojrzenie na świat. Ona przyjechała do Warszawy z małego Zalesia, prowadzi knajpę i spłaca kredyt zaciągnięty na zrujnowane mieszkanie. On mieszka w stolicy od zawsze i nie zna smutnej rzeczywistości komuny dzięki pieniądzom, które przynosi doskonale prosperująca firma ojca.

- Warszawa, niedoskonali bohaterowie, mokre prześcieradła, imprezy, poronienia, wątpliwa moralność i proste zasady - oto, co znajdziecie w powieści "Nu pagadi, czyli Młodzi, Piękni, Sfrustrowani". Wszystko to podane bez wzniosłych deklaracji, dosadnym językiem pozbawionym brokatu i cekinów, za to okraszone wizją współczesnej Polski rodem z krzywego zwierciadła, przewrotnym poczuciem humoru i tym, co niektórzy nazywają szczerością - czytamy na okładce książki.

Reklama Karolina Kaczyńska-Piwko urodziła się w 1987 r. w Legnicy. Dzieciństwo spędziła w Kadzidle na Kurpiach. Plastyk i fotograf, który sztuki wizualne regularnie zdradza ze słowami. Od wielu lat niezależnie od wszystkiego pisze i publikuje. Prywatnie zakochana na śmierć i życie w Bieszczadach, Syberii i kawie. "Nu Pagadi" to jej debiutancka powieść.

Konkurs dla czytelników

Dla naszych czytelników, których zainteresowała historia Jagody i Saszy, mamy cztery egzemplarze książki. Aby wygrać powieść trzeba wziąć udział w naszym konkursie. Wystarczy wysłać e-mail na adres [email]konkurs@moja-ostroleka.pl[/email] z imieniem i nazwiskiem oraz krótkim uzasadnieniem dlaczego chcielibyście by do Was trafiła ta książka. Najciekawsze e-maile nagrodzimy egzemplarzem powieści. Na zgłoszenia czekamy do jutra do godz. 12.00.

Wyświetleń: 889 komentarze: 0
05.11.2019, 11:18r. Drukuj
Powrót