piątek, 22 listopada 2019 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Wiesława Deptuła, lat 55, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 6 listopada w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 14.00.

Tadeusz Marek Reinstein, lat 59, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 5 listopada w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 14.00.

ReklamaZofia Zajkowska, lat 75, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 6 listopada w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 14.00.

Edward Długokęcki, lat 80, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 9 listopada w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 12.00.

Janusz Gutowski, lat 83, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 5 listopada w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 12.30.

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 13881 komentarze: 0
11:38, 05.11.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota Andrzejki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Targi Slubne
Sklep Enter
NestBank