poniedziałek, 1 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Hortensji, Gracjany

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Śpiewem uczczą wolną ojczyznę. Koncert "Niepodległa dla wszystkich" w Czerwinie

W Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie odbędzie się koncert patriotyczny "Niepodległa dla wszystkich" zorganizowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przed publicznością wystąpią artyści m.in. z Teatru Wielkiego Opery Narodowej i Polskiej Opery Królewskiej. Wstęp wolny.

Narodowe Święto Niepodległości to szczególna data w kalendarzu uroczystości Polaków. Obchodzone corocznie 11 Listopada święto przypomina rodakom o odzyskanej po 123 latach wolności.

Reklama Z tej okazji na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwinie wystąpią artyści z Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Polskiej Opery Królewskiej, Teatru Muzycznego w Łodzi oraz Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego i scen warszawskich: Bogumiła Dziel-Wawrowska (sopran), Andrzej Wiśniewski (tenor), Robert Szpręgiel (baryton), Andrzej Wojda (bas), Małgorzata Piszek (akompaniament fortepianowy), Tadeusz Melon (skrzypce), Jarosław Wójcik (trąbka).

Scenariusz i reżyseria Ryszard Nowaczewski.

Koncert odbędzie się w niedzielę 10 listopada o godzinie 13.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie, ul. Szkolna 1. Wstęp wolny.

Fot. GOK Czerwin.

 

Wyświetleń: 1393 komentarze: 0
05.11.2019, 14:16r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter