piątek, 22 listopada 2019 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Aktualności

Śpiewem uczczą wolną ojczyznę. Koncert "Niepodległa dla wszystkich" w Czerwinie

W Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie odbędzie się koncert patriotyczny "Niepodległa dla wszystkich" zorganizowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przed publicznością wystąpią artyści m.in. z Teatru Wielkiego Opery Narodowej i Polskiej Opery Królewskiej. Wstęp wolny.

Narodowe Święto Niepodległości to szczególna data w kalendarzu uroczystości Polaków. Obchodzone corocznie 11 Listopada święto przypomina rodakom o odzyskanej po 123 latach wolności.

ReklamaZ tej okazji na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwinie wystąpią artyści z Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Polskiej Opery Królewskiej, Teatru Muzycznego w Łodzi oraz Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego i scen warszawskich: Bogumiła Dziel-Wawrowska (sopran), Andrzej Wiśniewski (tenor), Robert Szpręgiel (baryton), Andrzej Wojda (bas), Małgorzata Piszek (akompaniament fortepianowy), Tadeusz Melon (skrzypce), Jarosław Wójcik (trąbka).

Scenariusz i reżyseria Ryszard Nowaczewski.

Koncert odbędzie się w niedzielę 10 listopada o godzinie 13.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie, ul. Szkolna 1. Wstęp wolny.

Fot. GOK Czerwin.

 

Odsłon: 1248 komentarze: 0
14:16, 05.11.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota Andrzejki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Targi Slubne
Sklep Enter
NestBank