piątek, 22 listopada 2019 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Aktualności

"Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani". Spotkanie autorskie z Karoliną Kaczyńską-Piwko w Kadzidle

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kadzidle odbędzie się spotkanie autorskie z Karoliną Kaczyńską-Piwko. Autorka zaprezentuje swoją debiutancką powieść "Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani". Kaczyńska Piwko urodziła się w Legnicy. Dzieciństwo spędziła w Kadzidle.

"Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani" to historia dwojga ludzi - Jagody i Saszy, których w życiu dzieli niemal wszystko, ale połączyła fizyczna fascynacja i wspólne spojrzenie na świat.

ReklamaOna przyjechała do Warszawy z małego Zalesia, prowadzi knajpę i spłaca kredyt zaciągnięty na zrujnowane mieszkanie. On mieszka w stolicy od zawsze i nie zna smutnej rzeczywistości komuny dzięki pieniądzom, które przynosi doskonale prosperująca firma ojca.

- Warszawa, niedoskonali bohaterowie, mokre prześcieradła, imprezy, poronienia, wątpliwa moralność i proste zasady - oto, co znajdziecie w powieści "Nu pagadi, czyli Młodzi, Piękni, Sfrustrowani". Wszystko to podane bez wzniosłych deklaracji, dosadnym językiem pozbawionym brokatu i cekinów, za to okraszone wizją współczesnej Polski rodem z krzywego zwierciadła, przewrotnym poczuciem humoru i tym, co niektórzy nazywają szczerością - czytamy na okładce książki.

Karolina Kaczyńska-Piwko urodziła się w 1987 r. w Legnicy. Dzieciństwo spędziła w Kadzidle na Kurpiach. Plastyk i fotograf, który sztuki wizualne regularnie zdradza ze słowami. Od wielu lat niezależnie od wszystkiego pisze i publikuje. Prywatnie zakochana na śmierć i życie w Bieszczadach, Syberii i kawie. "Nu Pagadi" to jej debiutancka powieść.

Spotkanie odbędzie się w piątek 8 listopada o godzinie 17.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kadzidle. Wstąp wolny.

Odsłon: 705 komentarze: 0
12:55, 06.11.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota Andrzejki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Targi Slubne
Sklep Enter
NestBank