poniedziałek, 1 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Hortensji, Gracjany

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

"Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani". Spotkanie autorskie z Karoliną Kaczyńską-Piwko w Kadzidle

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kadzidle odbędzie się spotkanie autorskie z Karoliną Kaczyńską-Piwko. Autorka zaprezentuje swoją debiutancką powieść "Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani". Kaczyńska Piwko urodziła się w Legnicy. Dzieciństwo spędziła w Kadzidle.

"Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani" to historia dwojga ludzi - Jagody i Saszy, których w życiu dzieli niemal wszystko, ale połączyła fizyczna fascynacja i wspólne spojrzenie na świat.

Reklama Ona przyjechała do Warszawy z małego Zalesia, prowadzi knajpę i spłaca kredyt zaciągnięty na zrujnowane mieszkanie. On mieszka w stolicy od zawsze i nie zna smutnej rzeczywistości komuny dzięki pieniądzom, które przynosi doskonale prosperująca firma ojca.

- Warszawa, niedoskonali bohaterowie, mokre prześcieradła, imprezy, poronienia, wątpliwa moralność i proste zasady - oto, co znajdziecie w powieści "Nu pagadi, czyli Młodzi, Piękni, Sfrustrowani". Wszystko to podane bez wzniosłych deklaracji, dosadnym językiem pozbawionym brokatu i cekinów, za to okraszone wizją współczesnej Polski rodem z krzywego zwierciadła, przewrotnym poczuciem humoru i tym, co niektórzy nazywają szczerością - czytamy na okładce książki.

Karolina Kaczyńska-Piwko urodziła się w 1987 r. w Legnicy. Dzieciństwo spędziła w Kadzidle na Kurpiach. Plastyk i fotograf, który sztuki wizualne regularnie zdradza ze słowami. Od wielu lat niezależnie od wszystkiego pisze i publikuje. Prywatnie zakochana na śmierć i życie w Bieszczadach, Syberii i kawie. "Nu Pagadi" to jej debiutancka powieść.

Spotkanie odbędzie się w piątek 8 listopada o godzinie 17.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kadzidle. Wstąp wolny.

Wyświetleń: 814 komentarze: 0
06.11.2019, 12:55r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter