sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Chcesz zorganizować firmowe spotkanie wigilijne lub zamówić wigilijny catering? Zadzwoń już dziś (zdjęcia)

Przed nami cudowny i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Zakład gastronomiczny Emagos przygotował specjalną ofertę dla firm i klientów indywidualnych na wigilijny catering. Przygotowanie wyśmienitych posiłków na świąteczny stół powierz profesjonalistom, którzy mają w tej dziedzinie doświadczenie.

Chcesz zorganizować wigilię zakładową? Weź telefon i zadzwoń. Skomponuj całe menu i wybierz urokliwe miejsce na spotkanie. Firma dysponuje lokalami restauracyjnymi w których jest w stanie zorganizować przyjęcie zarówno dla dziesięciu jak również dla ponad setki gości.

Wieczór wigilijny jest najważniejszą chwilą świąt Bożego Narodzenia. Nie masz czasu na przygotowanie potraw dla znajomych i rodziny? Zadzwoń koniecznie. Firma Emagos przygotuje na zamówienie wybrane według Twojego gustu kulinarnego dania wigilijne i świąteczne. Potrawy, które przygotują profesjonalni kucharze sprawią, że Wasze święta będą wyjątkowe. Świeże, smaczne i estetycznie podane jedzenie wprawi Was w radosny nastój. W ten sposób odpoczniecie i zyskacie czas na wczucie się w rodzinną atmosferę.

Szeroki asortyment tradycyjnych wyrobów garmażeryjnych dostępny jest w zakładzie oraz w sklepach stacjonarnych przy ul. Głowackiego i ul. Hallera. Znajdziecie tu bogaty zbiór smaków. W ofercie m.in. domowe pierożki, krokiety, paszteciki, różnego rodzaju ryby, kapusta z grzybami, czerwony barszcz z uszkami, słodkie desery i inne potrawy, których nie może zabraknąć w tym magicznym czasie na świątecznie udekorowanym stole.

Zapraszamy,

Emagos

Ostrołęka, ul. Bernardyńska 3

tel. 604-514-575

Artykuł sponsorowany

Zobacz zdjęcia:
Emagos: Catering

Więcej zdjęć: Emagos: Catering

Wyświetleń: 3586 komentarze: 0
06.11.2019, 13:37r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter