środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Bezpłatne szkolenie w ratuszu. Dowiedzą się jak pisać wnioski i pozyskiwać fundusze

W miejskim ratuszu odbędzie się bezpłatne szkolenie w zakresie podnoszenia umiejętności odnośnie pozyskiwania środków przez organizacje pozarządowe z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Szkolenie poprowadzi Anna Czyżewska z Federacji Mazowia, która współorganizuje spotkanie wraz z urzędem miasta.

Podczas szkolenia zostaną wskazane źródła finansowania działań, szkoleniowiec wyjaśni też jak planować projekty i pokaże uczestnikom dobrze napisane wnioski. Spotkanie poprowadzi Anna Czyżewska.

Reklama Wydarzenie to dobra okazja, aby zapoznać się z zasadami pisania dobrych projektów kulturalno-społecznych czy poznać różne źródła finansowania. To szkolenie jest tez dla tych, którzy chcą poszerzyć działanie swojej organizacji i dobrze napisać wniosek o dofinansowanie z innych źródeł niż np. urząd miasta, gminy czy starostwo.

Cele szkolenia:

1. Poznanie możliwych źródeł finansowania działalności organizacji pozarządowych,

2. Poznanie "Diamentu projektowego" - autorskiego narzędzia do planowania projektów,

3. Poznanie zasad wypełniania formularza wniosków.

Ze szkolenia mogą skorzystać osoby działające w lokalnych stowarzyszeniach, kółkach rolniczych, kołach gospodyń wiejskich, OSP, ale też w ośrodkach kultury, bibliotekach i szkołach.

Formularz zgłoszeniowy

Szkolenie odbędzie się we wtorek 12 listopada br., w godz. 16.30-20.00 w sali Urzędu Miasta w Ostrołęce przy placu gen., J. Bema 1.

Wyświetleń: 891 komentarze: 1
08.11.2019, 09:32r. Drukuj
Powrót


Ja @ 09:58, 09.11.2019

IP: 188.147...40

Baleron też będzie na szkoleniu? Przydałoby sie