niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pasowanie pierwszoklasistów w "szóstce". Dzieci ślubowały rzetelnie uczyć się i wykonywać wszystkie obowiązki szkolne (zdjęcia)

Pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce stali się już pełnoprawnymi uczniami tej placówki. Uroczystego pasowania dzieci dokonała dyrektor Dorota Kupis. To był dla najmłodszych, ale też ich rodziców, dzień pełen emocji i wzruszeń. Z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Maluchy, mimo stresu związanego z publicznym występem, świetnie poradziły sobie z debiutem. Złożyły ślubowanie. Przysięgały, że będą rzetelnie uczyć się i wykonywać wszystkie obowiązki szkolne.

Reklama Kolejnym punktem było uroczyste pasowanie. Dyrektor szkoły podchodziła do każdego z pierwszoklasistów i kładąc na ramieniu duży ołówek, oficjalnie przyznawała im status ucznia Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce. Na pamiątkę tego doniosłego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy.

Podczas wydarzenia nie zabrakło też występów artystycznych, które zgromadzona publiczność nagrodziła gromkimi brawami.

Uczniom towarzyszyli rodzice, rodzeństwo oraz dziadkowie. Na galę przybyli też zaproszeni goście. Dzień ten był pełen wrażeń i zapewne na długo pozostanie w pamięci najmłodszych.

Pasowanie pierwszoklasistów odbyło się w czwartek 7 listopada.

Zobacz zdjęcia:
Pasowanie pierwszoklasistów w SP nr 6

Więcej zdjęć: Pasowanie pierwszoklasistów w SP nr 6

Wyświetleń: 1335 komentarze: 0
08.11.2019, 09:32r. Drukuj
Powrót