sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Z Allegro lokalnie

Jeden z najpopularniejszych serwisów w Polsce, Allegro, stale rozwija swoją działalność. Ważne jest oczywiście wychodzenie naprzeciw oczekiwaniu klientów oraz dostosowywanie oferty do potrzeb rynku. Stąd też wykorzystanie nowoczesnych technologii, ułatwienia w zakresie dostaw.

Ruszyło Allegro Lokalnie, które w pewien sposób jest powrotem do korzeni.

Oferty od klientów prywatnych

Na dobrą sprawę nowy serwis Allegro Lokalnie to nic innego jak sprzedaż produktów od osób prywatnych. Doświadczenie pokazuje, że właśnie tego typu oferty cieszą się dużym powodzeniem i kwitnie handel rzeczami, których już nie potrzebujemy w domu, nietrafionymi prezentami czy zabawkami, z których dziecko wyrosło. Z tego założenia właśnie kilkadziesiąt lat temu ta platforma powstawała, stając się z czasem alternatywną przestrzenią handlu dla sklepów internetowych, hurtowi, przedsiębiorców. Nowy serwis ogłoszeń skierowany jest właśnie do osób prywatnych

Rozbudowany serwis

Oczywiście Allegro Lokalnie ma być częścią głównego serwisu. Znajdują się tutaj tylko przedmioty wystawione przez osoby prywatne. Użytkownicy Allegro nie będą potrzebować nowego konta, by korzystać z serwisu. Będą mogli umówić się na odbiór osobisty towaru czy negocjować cenę dzięki wygodnemu czatowi. Poza tym działać będą opcje znane z głównego serwisu, czyli przede wszystkim "kup teraz" dzięki której odbiorcy będą mogli korzystać z metod szybkich płatności oraz różnych wariantów dostawy, a także z Programu Ochrony Kupujących.

W przypadku tych ogłoszeń po udanej transakcji naliczona zostanie opłata. Jeśli zdecydujemy się na płatność gotówką i odbiór osobisty, wystawienie takiego ogłoszenia będzie bezpłatne. Allegro Lokalnie da dostęp do ogłoszeń, które są wystawiane przez naszych sąsiadów, w naszym mieście, w naszej okolicy. Dzięki temu po towar będzie można samemu pojechać i odebrać osobiście, a także będzie można go zobaczyć. To niezwykle istotne, a być może w efekcie będzie wpływać na budowanie relacji - być może znajdziemy innego pasjonata rzadkiego hobby, innych rodziców dzieci w podobnym wieku lub amatorów dyscypliny sportowej.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1865 komentarze: 0
13.11.2019, 10:19r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter