środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Występy artystyczne, konkurs historyczny i Mazurek Dąbrowskiego. Ostrołęcki ośrodek szkolno-wychowawczy uczcił Niepodległą (zdjęcia)

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Społeczność placówki zaprezentowała poświęcony ojczyźnie montaż słowno-muzyczny oraz punktualnie o godzinie 11.11 odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego.

Obchodom Święta Niepodległości w ośrodku towarzyszył przegląd pieśni patriotycznej i wojskowej oraz konkurs plastyczny o tematyce historycznej "Droga do niepodległości - historia Polski w oczach dziecka".

Reklama Wydarzenie uświetniła specjalnie przygotowana, biało-czerwona dekoracja.

- W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny poświęcony ojczyźnie oraz wiązankę pieśni patriotycznych przygotowaną przez chór szkolny. O godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała 4 zwrotki hymnu państwowego - relacjonują uczestnicy wydarzenia.

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w piątek 8 listopada w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce.

Fot. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Nardowe Święto Niepodległości w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Nardowe Święto Niepodległości w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce

Wyświetleń: 681 komentarze: 0
13.11.2019, 14:14r. Drukuj
Powrót