poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jak dopasować smartfon do swoich potrzeb? Praktyczny poradnik

Ogromna liczba dostępnych na rynku modeli smartfonów sprawia, że wybór odpowiedniego telefonu może nastręczać trudności. Na inne rzeczy powinna przecież zwrócić uwagę osoba szukająca smartfona do celów biznesowych, na inne - ktoś, komu zależy na urządzeniu z dobrym aparatem.

Przeczytaj dzisiejszy poradnik i dowiedz się, jak dopasować smartfon do swoich potrzeb.

Zanim wybierzesz smartfona, odpowiedz sobie na następujące pytania:

Jak intensywnie będę korzystać ze swojego telefonu?

Kwestia ta ma znaczenie szczególnie w przypadku tych z nas, którzy będą używać smartfona przynajmniej kilka godzin w tygodniu. W tej sytuacji nie warto iść na skróty i decydować się na smartfony z najniższej półki cenowej. Ich wydajność i pojemność baterii mogą pozostawiać wiele do życzenia.

I odwrotnie - jeśli telefon będzie służyć Ci wyłącznie do kontaktu z najbliższymi, nie przepłacaj. Budżetowe smartfony do 500 zł będą wystarczającym rozwiązaniem.

W jakich sytuacjach będę używać go najczęściej?

Czasy laptopów i komputerów osobistych powoli odchodzą do lamusa. To właśnie bowiem smartfony stają się centralną częścią naszego życia. Za ich pomocą opłacamy rachunki, robimy zakupy czy nawiązujemy nowe znajomości. Aby korzystanie ze smartfona było maksymalnie wygodne, zastanów się, jaka przekątna będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza i jak dużą pamięcią wewnętrzną i zewnętrzną powinien dysponować Twój nowy telefon.

Jesteś przedsiębiorcą lub często sięgasz po telefon w celach służbowych? Zainwestuj w jeden ze smartfonów biznesowych, np. Samsunga Galaxy Note 10. Dzięki dołączonemu rysikowi S-Pen jego obsługa jest niezwykle intuicyjna.

Jakie znaczenie ma dla mnie jakość zrobionych zdjęć?

Twórcy smartfonów dwoją się i troją, aby ich telefony wyróżniały się coraz lepszymi aparatami. Nic dziwnego – dla sporej części z nas to właśnie liczba i rozdzielczość obiektywów odgrywają przy wyborze smartfona kluczową rolę.

W czołówce smartfonów z najlepszymi aparatami znaleźć można modele takie jak Huawei P30 Pro, który wyposażony został w system aż 4 obiektywów (40 Mpix +20 Mpix +8 Mpix i obiektyw głębi), czy Samsung Galaxy 10, mający 3 aparaty tylne i jeden przedni.

Zakup flagowca przekracza Twoje możliwości finansowe? Bez obaw. Na sklepowych półkach bez problemu natkniesz się atrakcyjne cenowo smartfony z dobrym aparatem. Kliknij www.neonet.pl/smartfony-i-navi/smartfony i zapoznaj się z ich pełną ofertą.

Jaki budżet mogę przeznaczyć na zakup nowego smartfona?

Reguła jest prosta - im wyższa cena, tym nowocześniejszymi technologiami będzie odznaczał się zazwyczaj dany smartfon. Najbardziej zaawansowane modele mogą pochwalić się między innymi zwiększoną odpornością na wodę i pył, funkcją obsługi wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości, lepszą jakością głośników czy designerskimi gadżetami. Kupując takiego smartfona, będziesz mieć pewność, że będzie Ci on służyć przez co najmniej kilka lat.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1513 komentarze: 0
14.11.2019, 13:57r. Drukuj
Powrót