środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Po zawodowe doświadczenie do słonecznej Hiszpanii. Uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie odbywają staż w kraju korridy (zdjęcia)

Uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie po raz kolejny w ramach projektu "Erasmus - razem na staż plus” odbywają staż zawodowy w Hiszpanii. Miejscem miesięcznych praktyk są szkółki roślin ozdobnych oraz markety ogrodnicze.

Młodzież z technikum agrobiznesu z Czerwina spędza właśnie aktywny miesiąc na praktykach zawodowych w jednym z regionów Hiszpanii - Andaluzji.

Reklama - Uczniowie nabywają wiedzę i umiejętności z zakresu pielęgnacji i uprawy roślin. W wolnym czasie poznają zabytki miasta oraz różnorodną kulturę regionu W czasie spacerów podziwiają krajobrazy, ukształtowanie terenu, architekturę oraz roślinność południowej części Półwyspu Iberyjskiego - relacjonują uczestnicy wyjazdu.

Oprócz wytężonej pracy, młodzież znajduje także czas na zwiedzane okolicznych zabytków.

- Młodzież miała też okazję zwiedzić zespół pałacowy zbudowany w XIII wieku; twierdzę z czasów dominacji Maurów w tamtym regionie - Alhambrę jest to najpiękniejszy zabytek Grenady. Pobyt na stażu za granicą to nie tylko praca w przedsiębiorstwach, ale także rozwój kompetencji społecznych oraz poznanie historii i kultury regionu - informują uczestnicy praktyk.

Uczniowie z Czerwina staż w Hiszpanii rozpoczęli 2 listopada, a zakończą go 30 listopada br.

Fot. Zespół Szkół Powiatowych w Czerwinie.

Zobacz zdjęcia:
Uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie na stażu w Hiszpanii

Więcej zdjęć: Uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie na stażu w Hiszpanii

Wyświetleń: 1638 komentarze: 0
21.11.2019, 09:27r. Drukuj
Powrót