poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Konferencja "Stop zagrożeniom" w Kadzidle. Podsumowano kampanię "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży" (zdjęcia)

W Gminnej Bibliotece Publicznej im. W. Woźniaka w Kadzidle odbyła się konferencja pn. "Stop zagrożeniom", podsumowująca kampanię " 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży". W ramach wydarzenia odbyły się wykłady z udziałem funkcjonariusza policji i psychologów.

Reklama W spotkaniu udział wzięło ponad 120 osób: dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, rodzice oraz przedstawiciele starostwa powiatowego, kuratorium oświaty w Ostrołęce, nauczycielskiej "Solidarności", ostrołęckiej policji oraz Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Podczas konferencji odbyły się wykłady na temat środków psychoaktywnych i dopalaczy, skutków nadużywania alkoholu przez kobiety w ciąży oraz cyberprzemocy i agresji.

Reklama Organizatorem wydarzenia była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu, przy współpracy wójta gminy Kadzidło i dyrektora Gminnej Publicznej Biblioteki w Kadzidle.

Wydarzenie odbyło się we wtorek 19 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Wojciecha Woźniaka w Kadzidle.

Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Kadzidle.

Zobacz zdjęcia:
Konferencja "Stop zagrożeniom" w Kadzidle

Więcej zdjęć: Konferencja "Stop zagrożeniom" w Kadzidle

Wyświetleń: 1050 komentarze: 0
22.11.2019, 12:02r. Drukuj
Powrót