środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

O wyprawach bliskich i dalekich, po Polsce i świecie, opowiadali Adam Dobrzyński i Krzysztof Modzelewski (zdjęcia)

Po raz jedenasty w klubie "Oczko" spotkali się miłośnicy dalekich podróży, aby wspólnie rozmawiać, opowiadać i słuchać o dalekich wyprawach w różne zakątki świata. Tym razem o swoich doświadczeniach oraz wspomnieniach i przeżyciach opowiedzieli Adam Dobrzyński i Krzysztof Modzelewski.

Ostrołęckie Slajdowisko Podróżnicze funkcjonuje już od jedenastu lat.

Reklama Podróżnicy i pasjonaci dalekich wojaży spotykają się w klubie "Oczko" i opowiadają o zwiedzaniu Polski i świata, o wspaniałych miejscach, osobliwych budowlach, specyficznej kulturze narodów, kulinariach świata a nawet ekstremalnych wyprawach. Okazuje się, że ostrołęczanie przemierzają świat na wszelkie możliwe sposoby i dzielą się swoimi doświadczeniami. Relacja z wyprawy zazwyczaj wsparta jest prezentacją zdjęć oraz pamiątek z podróży.

Podczas sobotniego spotkania, o swoich wyprawach opowiedział Adam Dobrzyński, który zaprezentował relację z wyprawy "W drodze po koronę Europy" - Serbia, Kosowo, Macedonia, Albania, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina oraz Wyspy Owcze. Drugim z podróżników był Krzysztof Modzelewski, który opowiedział o swoich wojażach po Karpatach i pokazał relacje z wyprawy pt. "Pomaluj mi życie na niebiesko - Niebieski Szlak Karpacki".

Ostrołęckie Slajdowisko Podróżnicze odbyło się 23 listopada br. w klubie "Oczko" przy ul. Sikorskiego 6.

Zobacz zdjęcia:
Ostrołęckie Slajdowisko Podróżnicze

Więcej zdjęć: Ostrołęckie Slajdowisko Podróżnicze

Wyświetleń: 1237 komentarze: 0
23.11.2019, 22:03r. Drukuj
Powrót