wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Rozmawiali o karierze zawodowej ostrołęckich uczniów i nauczycieli. Miejski ratusz odwiedziły przedstawicielki pracodawców z Cypru (zdjęcia)

Miejski ratusz odwiedziły przedstawicielki pracodawców z Cypru, które przyjechały do Polski w ramach realizacji unijnych projektów w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz konstruktywnych rozmów o planach na przyszłość.

Przedstawicielki przybyły do Ostrołęki na spotkanie studyjne w ramach realizacji projektów unijnych realizowanych w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce pn. "Fabryka szans" i "Szansa na rynku pracy".

Reklama Projekt "Szansa na rynku" pracy przyczyni się do rozwoju uczniów, nauczycieli oraz jakości kształcenia w placówce poprzez szkolenia zawodowe, staże zawodowe, szkolenia społeczne oraz doposażenie w sprzęt dydaktyczny.

- Ostrołęcka "czwórka" otrzymała dwie pracownie komputerowe, a także wyposażenie pracowni hotelarskiej i turystycznej. W ramach projektu odbyły się też warsztaty w zawodach: barman, barista, kelner, pilot wycieczek, obsługa kas fiskalnych, księgowości. Troje nauczycieli podjęło dodatkowe formy doskonalenia, kolejnych troje zrobiło kurs obsługi kas fiskalnych i kurs księgowości. Wkład szkoły to rekrutacja uczniów do wyjazdu na staż na Cypr w 2017 roku - informuje Urząd Miasta w Ostrołęce.

Realizatorami projektów są firma KLS Partners oraz ostrołęcki samorząd.

W spotkaniu uczestniczyli wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski, przedstawiciele firmy KLS oraz przedstawiciele Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 i Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce. 

Spotkanie odbyło się w piątek 15 listopada.

Więcej zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na stronie internetowej Urzędu Miasta w Ostrołęce

Fot. Urząd Miasta w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1260 komentarze: 1
25.11.2019, 15:52r. Drukuj
Powrót


Remek @ 20:48, 25.11.2019

IP: 5.173...187

Zsz1 nie zaprosili