sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jak spokojnie przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia?

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas, każdy z nas pragnie, by te święta były niezapomniane. Ale to też najbardziej stresujący okres w roku. Zanim wraz z najbliższymi zasiądziemy do wigilijnego stołu, czeka nas wiele przygotowań.

Kilka tygodni przed świętami wydaje nam się, że na przygotowania mamy jeszcze dużo czasu, ale im bliżej świąt, czas zaczyna się gwałtownie kurczyć. W ostatnich dniach przed Wigilią wpadamy w panikę. Rzucamy się w wir porządków świątecznych, robimy zakupy, przygotowujemy potrawy, dopada nas zmęczenie, stres, zaczynamy się obawiać, że nie zdążymy ze wszystkim.

Reklama Odpowiednia organizacja

Aby spokojnie i bez stresu przygotować się do świąt, konieczna jest odpowiednia organizacja i plan przygotowań. Świąteczne porządki najlepiej podzielić między wszystkich domowników. Wspólnymi siłami szybciej posprzątamy mieszkanie.

O potrawach wigilijnych warto zacząć myśleć już na początku grudnia. Jeżeli

Wigilię będziemy spędzać w dużym gronie, podzielmy się przygotowaniami z rodziną. Niektóre potrawy takie, jak bigos, uszka, pierogi czy można przygotować wcześniej i zamrozić. Bigos przygotowany wcześniej smakuje lepiej. Podobnie piernik - upieczony kilka dni przed świętami nabierze aromatu i smaku.

Reklama Wcześniejsze zakupy

Odpowiednio wcześnie wybierzmy się na zakupy świąteczne. W ostatnich dniach przed świętami po sklepach chodzą tłumy ludzi. Będziemy narażeni na długie kolejki. Niektórych produktów może brakować i będziemy zmuszeni do szukania tych produktów w innych sklepach. A to oznacza ponowne stanie w kolejkach.

Pamiętajmy, by kupować z głową. Wcześniej zróbmy listę zakupów. Nie warto odkładać zakupu prezentów na ostatnią chwilę. Kupowanie prezentów kilka dni przed świętami dostarczy nam niepotrzebnego stresu, spowoduje, że wydamy więcej albo wyjdziemy ze sklepu z przypadkowymi prezentami, które mogą okazać się nietrafione.

Reklama Coraz więcej osób decyduje się na zakup prezentów świątecznych przez Internet. To duża wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. W krótkim czasie można przejrzeć oferty kilku sklepów, nie trzeba stać w kolejkach, w korkach, nie trzeba tracić czasu na dojazd galerii handlowych. W sklepach internetowych można znaleźć ciekawe pomysły na prezenty pod choinkę, bogata oferta w księgarni https://www.taniaksiazka.pl/Prezenty.

Przez Internet możemy zamówić też dekoracje świąteczne, produkty spożywcze i inne rzeczy, których potrzebujemy. Zakupy trzeba zrobić wystarczająco wcześnie, by przesyłka dotarła na czas.

Wyświetleń: 679 komentarze: 4
28.11.2019, 07:39r. Drukuj
Powrót


Oj @ 16:45, 28.11.2019

IP: 5.173...145

Ach! Co za mądre rady!

Anka @ 15:38, 29.11.2019

IP: 78.9...226

i sprzętem się trzeba obstawić: dobrym czyścikiem parowym, roombą do odkurzania, mikserem dobrym do ciast itp itd

Monija @ 00:53, 30.11.2019

IP: 31.1...90

Organizacja to podstawa, ale też nie ma co się stresować. Ja mam większe porządki zaplanowane na najbliższy weekend, a tak to będzie mi roomba sprzątać abym czasu więcej na to nie traciła :) Prezenty już mam, więc tylko dekorowanie domu i gotowanie zostanie mi na czas bliżej świąt.

anin @ 12:24, 04.12.2019

IP: 185.244...240

spokojnie to sie nie da. najgorsze to porządki i teraz chyba kupie se mopa elektrycznego w media expercie naszym, to może pójdzie gładko. NIe cierpie odkurzaczy itp.

Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
HydroDev
Ynet.pl
Sklep Enter