sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Książki dla biblioteki w Lelisie. Jest dotacja na wydawnicze nowości

Biblioteka w Lelisie uzyskała w roku 2019 dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, na zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Bibliotekarze będą mogli przeznaczyć na książki 3 tys. 330 z.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników książek i czytania.

Reklama Gdy ktoś pochłania książki jedna za drugą, to każda nowość w miejscowej biblioteczce okazuje się na wagę złota. Urozmaicona oferta bibliotek zachęca też do podjęcia czytelniczego wyzwania także tych, którzy z lekturami są nieco na bakier. Piękne i porywające historie, ale też te trudne, przejmujące czy szokujące, są dla nas odskocznią od codziennego życia oraz źródłem wiedzy i edukacji.

Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Lelisie, w roku 2020, będą mieli także możliwość korzystania z bezpłatnej prenumeraty cyfrowych serwisów "Wysokich Obcasów" i "Gazety Wyborczej".

Dotacja na zakup książek pochodzi ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Wyświetleń: 524 komentarze: 0
30.11.2019, 10:31r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter