sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mikołajki w kinie Jantar

Rokrocznie, z okazji mikołajek, które przypadają 6 grudnia, placówki kulturalno-oświatowe organizują różne wydarzenia, połączone często z wizytą świętego Mikołaja, który rozdaje dzieciom prezenty, upominki czy słodycze. Wydarzenie to także dobra okazja, aby wybrać się na seans do kina.

Zobacz, co 6 grudnia będzie wyświetlane w ostrołęckim kinie:

Reklama Mikołajki w kinie Jantar

Seanse zorganizowane dla grup szkolnych:

godz. 9.00 - Jestem M. Misfit

Życie Julii jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole - Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych.

Reklama godz. 11.00 - Salma w krainie dusz

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę.

Wyświetleń: 1069 komentarze: 0
01.12.2019, 09:25r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter