czwartek, 12 grudnia 2019 r., imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Aktualności

W Lokatorze przygotowania do świąt idą pełną parą. Podczas warsztatów powstały świąteczne ozdoby (zdjęcia)

Wzorem minionych lat, w klubie Lokator Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, dzieci i dorośli spotkali się, aby wspólnie przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. Każdy z uczestników mógł własnoręcznie wykonać piękne ozdoby świąteczne pod okiem doświadczonych twórców, a przy tym miło spędził wolny czas.

Było to kolejne już spotkanie pod hasłem "Niedziela z Rodziną", na które mieszkańcy przychodzą całymi rodzinami. Wydarzenie stało się już tradycją i weszło na stałe w kalendarz osiedlowych imprez.

ReklamaW zaprzyjaźnionym gronie wszyscy przygotowywali dekoracje. Pod okiem twórców ludowych, uczestnicy spotkania mogli stworzyć swoją niepowtarzalną ozdobę m.in. bombki karczochowe, kartki świąteczne, stroiki, choinki z gazet, kwiaty z bibuły, pudełka na prezenty, origami i wiele innych.

Stroiki każdy mógł zabrać do domu, aby już na kilka tygodni przed świętami wprowadzić bożonarodzeniowy nastrój. Był to też owocny czas, który integruje mieszkańców, pozwolił na miłe spędzenie wolnego czasu, rozmowę i wymianę poglądów.

Warsztaty odbyły się w niedzielę 1 grudnia br. w klubie Lokator.

Zobacz zdjęcia:
Warsztaty bożonarodzeniowe "Niedziela z rodziną"

Więcej zdjęć: Warsztaty bożonarodzeniowe "Niedziela z rodziną"

 

Odsłon: 1200 komentarze: 1
21:51, 01.12.2019r. Drukuj
Powrót


W @ 08:05, 03.12.2019

IP: 176.109...1

Jedno mnie dziwi klub Lokator jest o wiele większą sala od stołówki szkolnej ,to czemu zebrania są robione spółdzielni w szkole a nie tu.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót