sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

W Lokatorze przygotowania do świąt idą pełną parą. Podczas warsztatów powstały świąteczne ozdoby (zdjęcia)

Wzorem minionych lat, w klubie Lokator Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, dzieci i dorośli spotkali się, aby wspólnie przygotować się do świąt Bożego Narodzenia. Każdy z uczestników mógł własnoręcznie wykonać piękne ozdoby świąteczne pod okiem doświadczonych twórców, a przy tym miło spędził wolny czas.

Było to kolejne już spotkanie pod hasłem "Niedziela z Rodziną", na które mieszkańcy przychodzą całymi rodzinami. Wydarzenie stało się już tradycją i weszło na stałe w kalendarz osiedlowych imprez.

Reklama W zaprzyjaźnionym gronie wszyscy przygotowywali dekoracje. Pod okiem twórców ludowych, uczestnicy spotkania mogli stworzyć swoją niepowtarzalną ozdobę m.in. bombki karczochowe, kartki świąteczne, stroiki, choinki z gazet, kwiaty z bibuły, pudełka na prezenty, origami i wiele innych.

Stroiki każdy mógł zabrać do domu, aby już na kilka tygodni przed świętami wprowadzić bożonarodzeniowy nastrój. Był to też owocny czas, który integruje mieszkańców, pozwolił na miłe spędzenie wolnego czasu, rozmowę i wymianę poglądów.

Warsztaty odbyły się w niedzielę 1 grudnia br. w klubie Lokator.

Zobacz zdjęcia:
Warsztaty bożonarodzeniowe "Niedziela z rodziną"

Więcej zdjęć: Warsztaty bożonarodzeniowe "Niedziela z rodziną"

 

Wyświetleń: 1478 komentarze: 1
01.12.2019, 21:51r. Drukuj
Powrót


W @ 08:05, 03.12.2019

IP: 176.109...1

Jedno mnie dziwi klub Lokator jest o wiele większą sala od stołówki szkolnej ,to czemu zebrania są robione spółdzielni w szkole a nie tu.

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter