poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Wypożyczalnia specjalistycznych sprzętów. Mobil Serwis w Ostrołęce!

Czeka Cię remont lub drobne prace w ogrodzie? Potrzebujesz wkrętarki, szlifierki, a może kosy spalinowej? Nie musisz kupować specjalistycznego sprzętu! Możesz go wypożyczyć nawet na jeden dzień! Mobil Serwis jest prężnie działającą firmą, opartą wyłącznie na polskim kapitale.

Jej powstanie oraz intensywny rozwój i stałe wzbogacanie oferty stanowią odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej. Firma oferujemy głównie wynajem maszyn budowlanych i specjalistycznych narzędzi - zagęszczarki płytowe i skoczki, betoniarki, pompy, wszelkiego rodzaju elektronarzędzia, minikoparki czy maszyny do prac betoniarskich.

W sferze działalności firmy jest nie tylko wynajem maszyn budowlanych, ale również ich serwis oraz transport na terenie całego kraju. Mobil Serwis stawia na terminowość i możliwie krótki czas realizacji zleceń.

Błyskawicznie dostarczane maszyny budowlane gwarantują płynne wykonywanie przez Ciebie zadań bez ryzyka kosztownych przestojów. Celem jest zapewnienie jak najlepszego wyposażenia w maszyny, narzędzia i akcesoria pomocnicze zarówno dużych przedsiębiorców, jak i niewielkie firmy o zasięgu lokalnym.

Zapraszamy do oddziału w Ostrołęce,

Mobil Serwis

Ostrołęka, ul. 11 Listopada 121B

tel. do wypożyczalni 603-555-099

tel. do doradcy handlowego 667-050-523

e-mail: [email]ostroleka@mobilserwis.com.pl[/email]

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 7.30-16.00

soboty 8.00-12.00

Bardzo ważne jest dla firmy jest zaufanie odbiorców, dlatego firma jest dostępna przez całą dobę pod numerem infolinii 801-00-73-73.

Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów Indywidualnych.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty dostępnej na stronie internetowej mobilserwis.com.pl.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5625 komentarze: 0
03.12.2019, 09:45r. Drukuj
Powrót