wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Moc wydarzeń w Multimedialnym Centrum Natura - koncerty, jam session, spotkanie z artystami, warsztaty sztuki wizualnej i kręcenie teledysku

Przed nami Mikołajkowy weekend z Naturą. Będziecie mieli okazję spotkać się z Pauliną Przybysz, Melą Koteluk i Marcinem Pendowskim, wystąpić w teledysku, wziąć udział w warsztatach sztuki wizualnej z reżyserem oraz pobawić się na koncercie zespołu MadRise.

6 grudnia, godz. 18.00

Centrum Natura zaprasza na bezpłatne warsztaty sztuki wizualnej, podczas których młodzież zapozna się z podstawami reżyserii, sztuki operatorskiej, nagrywania dźwięku oraz organizacji planu zdjęciowego. Warsztaty poprowadzi reżyser teledysku, który powstanie w ten weekend w Centrum Natura - Sergiusz Wasilewski. Wstęp wolny (młodzież w wieku 12-26 lat). Zapisz się na listę: 516-491-060.

7 grudnia, godz. 9.00-16.00

Multimedialne Centrum Natura zachęca do wzięcia udziału w nagraniu teledysku powstającego w ramach projektu Muzyka w 360, którego gwiazdami będą Paulina Przybysz, Mela Koteluk oraz Marcin Pendowski! Piosenka, do której kręcony będzie materiał wideo jest swoistym protestem przeciwko konsumpcjonizmowi. Podczas nagrania będzie można poznać tajniki profesjonalnej sztuki wizualnej. Poszukiwani statyści odegrają rolę publiczności. Wiek - 12-26 lat! Zapisz się na listę: 516-491-060.

8 grudnia, od godziny 13.00

Centrum Natura oraz Restauracja Natura zapraszają na otwarte spotkanie z gwiazdami Muzyki w 360 - Pauliną Przybysz, Melą Koteluk oraz Marcinem Pendowskim. Artyści zobaczą się z fanami w Restauracji Natura na tzw. meet-nad-greet, podczas którego będzie można nie tylko zdobyć autograf, ale również porozmawiać ze swoim idolem. Wstęp wolny.

7 grudnia, godz. 19.00

Centrum Natura zaprasza na koncert zespołu MadRise w Restauracji Natura oraz na open stage - otwarte jam session - luźną sesję muzycznej improwizacji z zespołem, które odbędzie się niedługo po występie artystów. Uczestnikom jam session zostanie zapewnione nagłośnienie oraz instrumenty.

MadRise to warszawski band założony w 2017 roku przez basistę Tomka Zawadzkiego i perkusistę Jacka Kowalczyka. Po krótkim czasie dołączyli: gitarzysta Dawid Pięta i wokalista Zbigniew Łukomski. W tym składzie zespół nagrał EPkę "S.A.A.A.D", która ukazała się w kwietniu 2019 roku. Muzycy koncertują regularnie i jednocześnie cały czas pracują nad materiałem na płytę.  Wszyscy członkowie zespołu mają za sobą występy wielu różnych składach, grających przeróżną muzykę, od metalu i rocka przez bluesa, pop, hip hop czy jazz. Więc muzyka zespołu to mieszanka wielu styli, ale przede wszystkim rocka i funky, choć nie boją się ani metalowych riffów ani popowej melodii ani progresywnych trudnych zagrywek. Wstęp wolny.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

21 grudnia, godz. 19.00

Na dużej scenie Centrum Natura, w świątecznym koncercie wystąpi Brian Fentress. Międzynarodowy dyrygent i wokalista zaśpiewa dla Państwa polskie i zagraniczne kolędy, które wprowadzą gości w bożonarodzeniowy nastrój, a towarzyszyć mu na scenie będą Patrycja Parjaszewska (wokal) oraz Marta Sobczak (piano).

Bilet są w cenie 45 zł. Kup miejsce online na stronie centrumnatura.org.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2859 komentarze: 0
03.12.2019, 15:12r. Drukuj
Powrót