sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Moc prezentów i atrakcji. Mikołajki w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Ostrołęce (zdjęcia)

Do Przedszkola Miejskiego nr 5 z oddziałami integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce z okazji swoich imienin zawitał święty Mikołaj oraz jego bajkowi pomocnicy. Pojawianie się tego brodatego pana w czerwonym stroju mogło zwiastować tylko jedno - moc prezentów i wspólną zabawę.

Społeczność Przedszkola Miejskiego nr 5 w Ostrołęce nie zapomniała o imieninach uwielbianego przez wszystkie dzieci świętego Mikołaja i postanowiła godnie przyjąć solenizanta.

Reklama Przedszkolaki w ramach imieninowego prezentu przygotowały piękne mikołajkowe portrety. W zamian otrzymały słodkie upominki.

Podczas imprezy nie mogło zabraknąć radosnej zabawy przy muzyce, którą zapewnił DJ Radosław Szewczyk. Dziecięce głowy zdobiły czerwone czapki mikołaja. Przedszkolakom towarzyszyli bajkowi pomocnicy świętego, w których wcielili się przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta. 

Uczestnicy spotkania wysłuchali także krótkiej opowieści pt. "Krótka bajka o Mikołaju" w wykonaniu Hanny Jastrzębskiej - pracownika osiedlowej biblioteki.

Reklama W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz miasta oraz miejscy radni.

Mikołajki w Przedszkolu Miejskim nr 5 obyły się w piątek 6 grudnia.

Zobacz zdjęcia:
Mikołajki w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Mikołajki w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Ostrołęce

Wyświetleń: 1857 komentarze: 1
06.12.2019, 11:55r. Drukuj
Powrót


Yhhh @ 21:06, 06.12.2019

IP: 176.109...22

Hbbb