sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Barbara Wrzesińska odwiedzi Ostrołękę. Niezapomniana panna Basieńka z Kabaretu Olgi Lipińskiej (wideo)

Niezwykle barwna postać polskiej sceny teatralnej, telewizyjnej i kabaretowej pojawi się w grudniu w Ostrołęce. Miejska Bibliotekę Publiczna odwiedzi Barbara Wrzesińska - aktorka związana z warszawskimi teatrami oraz niezapomniana panna Basieńka z telewizyjnego Kabaretu Olgi Lipińskiej.

Wydarzenia zatytułowane "Super Kobieta czyli spotkanie z Barbarą Wrzesińską" poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

Reklama Barbara Wrzesińska to aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna, związana z warszawskimi teatrami: Współczesnym, Narodowym, Ateneum, Sceną Prezentacje. Niezapomniana panna Basieńka w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej.

- Zapraszamy na niezwykłe spotkanie pełne humoru, wzruszeń i wspomnień. Kabaretowe scenki, monologi, żarty, humor, a także poezja w mistrzowskiej interpretacji Barbary Wrzesińskiej. Super kobieta na super wieczór. Doskonała zabawa dla wszystkich - zapraszają organizatorzy spotkania.

Reklama Znana z wielu filmów, spektakli teatralnych i teatrów telewizji, a także ról dubbingowych. Wielu widzów doskonale także pamięta postać panny Basieńki ze słynnego Kabaretu Olgi Lipińskiej. Tu aktorka, w doborowym towarzystwie m.in. z Januszem Gajosem, Krzysztofem Tyńcem, Hanna Śleszyńską, Agnieszką Suchorą, Wojciechem Pokorą, Janem Kobuszewskim czy Januszem Rewińskim i plejadą innych, słynnych aktorów, przedstawiała ówczesną rzeczywistość, społeczeństwo, jej przywary, a także scenę polityczną. Wszystko ukazane w niezwykle humorystyczny sposób, często w oparach absurdu i w krzywym zwierciadle.

Spotkanie z Barbarą Wrzesińską odbędzie się we wtorek 10 grudnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Głowackiego 42. Początek o godz. 17.00.

Zdjęcie: Barbara Wrzesińska w przestawieniu "Lament na Placu Konstytucji" wystawianym na Placu Konstytucji w Warszawie przez Teatr Polonia. Autor: Gophi/Wikipedia

Wyświetleń: 1083 komentarze: 0
07.12.2019, 08:57r. Drukuj
Powrót


Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
HydroDev
Ynet.pl
Sklep Enter