sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Mali ostrołęczanie kochają balet. Spektakl "Najpiękniejsze bajki baletowe" z kompletem widowni (zdjęcia)

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprosiło widzów na kolejny spektakl z cyklu "Godziny dla rodziny". Tym razem przed najmłodszą publicznością zaprezentował się Młody Balet Polski ze spektaklem tanecznym pt. "Najpiękniejsze bajki baletowe", który przeniósł widzów do świata baśni i baletu.

Spektakl cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. O czym świadczy fakt, że bilety na "Najpiękniejsze bajki baletowe" zostały wyprzedane w ekspresowym tempie, a w dniu imprezy widownia Ostrołęckiego Centrum Kultury wypełniła się po brzegi.

Reklama Publiczność mogła podziwiać baletowe wydanie Śpiącej Królewny", "Dziadka do orzechów", "Czerwonego Kapturka" i wielu innych ulubionych postaci.

Wszystko zostało oprawione w niezwykłą muzykę Piotra Czajkowskiego, Siergieja Prokofiewa, oraz przepiękne kostiumy, dzięki którym widzowie poczuli się jak w zaczarowanym, bajkowym świecie.

 Wydarzenie odbyło się w niedzielę 8 grudnia o godzinie 12.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Zobacz zdjęcia:
"Najpiękniejsze bajki baletowe" w OCK

Więcej zdjęć: "Najpiękniejsze bajki baletowe" w OCK

Wyświetleń: 1703 komentarze: 2
08.12.2019, 15:57r. Drukuj
Powrót


Daga @ 04:46, 09.12.2019

IP: 37.47...121

Było pięknie

skutkowa @ 22:19, 09.12.2019

IP: 2a01:110f...6dd8

zdradźcie mi proszę sposób na kupno biletów...drugi raz polowałam na bilety, tym razem 2 czy 3 dni po terminie, od którego były dostępne, i nie udało się znaleźć 44 miejsc koło siebie. tylko rodziny występujących na widowni?

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter