sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Społeczność Kolorowej Szkoły odwiedziła prezydenta Łukasza Kulika. Nie zabrakło świątecznych akcentów

Spotkanie było wyjątkowe. Uczniowie Kolorowej Szkoły oraz ich opiekunowie wprowadzili do urzędu świąteczny klimat. Złożyli życzenia, wręczyli świąteczną kartkę i upominek. Następnie dzieci zadawały za pośrednictwem elektronicznych urządzeń przygotowane wcześniej pytania.

Pytania o dzieciństwo - świąteczne prezenty oraz wymarzony zawód, wywołały na twarzy prezydenta Łukasza Kulika szczery uśmiech. Pytano również o obowiązki i pracę włodarza miasta, a także jego marzenie.

Reklama - Chciałbym, aby nasze miasto było otwarte dla wszystkich, aby pomagało m.in. takim osobom jak wy realizować wasze marzenia - mówił prezydent Łukasz Kulik.

Wychowawcy również podjęli rozmowy o potrzebach szkoły oraz perspektywach placówki i osób niepełnosprawnych na przyszłość. Spotkanie odbyło się w ramach międzynarodowego święta osób niepełnosprawnych.

Fot. Urząd Miasta Ostrołęki

Wyświetleń: 976 komentarze: 3
09.12.2019, 14:24r. Drukuj
Powrót


Toro USA @ 14:57, 09.12.2019

IP: 89.17...86

Niech Pan powie dzieciom prawdę jak wygląda polityka i prawdziwe życie hehe

Jak Kowalski z Ostrołęki @ 15:30, 09.12.2019

IP: 188.146...84

A, wygląda tak, że Paniusia, która świadomie głosowała za przyjęciem niekonstytucyjnej ustawy oraz PRL-owski prokurator, który oskarżał opozycjonistę, zostali zaprzysiężeni, do Trybunału Konstytucyjnego, na czele którego stoi jedna Pani, która była aktywistką Socjalistycznego Związku Studentów Polskich - o dziwo, próżno szukać jakiejkolwiek relacji, z tej podniosłej uroczystości, na stronach kancelarii Prezydenta RP.

Realny @ 00:31, 14.12.2019

IP: 109.241...28

Janek skończ już. Artykuł o dzieciach ze szkoły specjalnej a Ty swoje polityczne żale wylewasz. Wstydz sie i ogarnij

Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter