wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Na jakie parametry materaca trzeba koniecznie zwrócić uwagę przy zakupie?

Każdy doskonale wie, jak cenny jest sen i ile przynosi nam korzyści. Wszyscy potrzebujemy odpoczynku, jaki jest nam w stanie zagwarantować idealnie dopasowany materac 200x220 cm. Kiedyś w sklepach dostępne były jedynie klasyczne materace bonellowe lub wykonane z miękkiej i mało funkcjonalnej pianki.

Dziś producenci bardzo dbają o to, aby każdy klient miał możliwość wyboru odpowiedniego surowca, z którego materac będzie wykonany, jak również pozostałych jego parametrów. Tylko materac, który będzie dobrze dopasowany do ciała użytkownika i jego indywidualnych preferencji jest w stanie zapewnić mu właściwy komfort. Na co trzeba zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

Reklama Odpowiednia twardość materaca 200x200 cm

Twardość to tak naprawdę kluczowa kwestia w przypadku materaca. Oczywiście, wygoda to dość subiektywne pojęcie, dlatego każdy użytkownik będzie preferował nieco inny stopień twardości produktu. Poza tym parametr ten powinno się dopasować do wagi ciała oraz wzrostu. Najlepiej zapoznać się z zaleceniami konkretnego producenta, który wskazuje przedziały wagowe.

Najczęściej można spotkać się z następującą skalą twardości materaców:

- H1 - materace miękkie,

- H2 - materace średnio twarde,

- H3 - materace twarde,

- H4 - materace bardzo twarde.

Reklama W takiej skali swoje materace oferuje na przykład Godre, informując dokładnie klientów o tym, jaka powinna być masa ciała użytkownika konkretnego materaca.

Właściwy surowiec, z którego powstanie materac 200x220

W asortymencie sklepów znajdują się dziś bardzo nowoczesne materace z różnych materiałów. Decydując się na jeden z nich, warto zastanowić się nad oczekiwaniami. Materace sprężynowe kieszeniowe to wspaniała propozycja dla par, którym zależy na komforcie i nie odczuwaniu ruchów drugiej osoby w nocy. Funkcjonalne materace z pianki termoelastycznej cechuje to, że same dopasowują się do kształtu ciała oraz jego pozycji. Na Godre.pl można znaleźć bogaty wybór materaców, również piankowych, lateksowych, bonellowych, kokosowych i dwustronnych. Każdy z nich jest wygodny i komfortowy, jednak będzie cechował się nieco innym oddziaływaniem na kręgosłup i jego podparciem.

Sprawdź ofertę materacy 200x220 na Godre.pl - https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-200x220-cm-do-lozka-do-spania.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 693 komentarze: 0
10.12.2019, 07:59r. Drukuj
Powrót