sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Śpiewali i recytowali po angielsku. Za nami czwarta edycja międzyprzedszkolnego konkursu "I love English" (zdjęcia)

W Przedszkolu Miejskim nr 8 "Kraina Radości" w Ostrołęce po raz czwarty odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenek i Wierszy w Języku Angielskim pt. "I love English". W anglojęzycznych zmaganiach wzięło udział 16 dzieci z miejskich przedszkoli. Wszystkim uczestnikom konkursu przyznano I miejsce.

Angielski to podstawa i... dobra zabawa. Przekonali się o tym uczestnicy czwartej edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenek i Wierszy w Języku Angielskim pt. "I love English".

Reklama - Uczestnicy pięknie recytowali i śpiewali piosenki w języku angielskim. Występy małych artystów oceniało jury w składzie: Maciej Kleczkowski wiceprezydent miasta Ostrołęki, Joanna Golan nauczyciel języka angielskiego oraz Iwona Mróz dyrektor PM Nr 8 "Kraina Radości" w Ostrołęce. Wszystkim uczestnikom konkursu przyznano I miejsce - relacjonują uczestnicy wydarzenia.

Na zakończenie laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 9 grudnia w Przedszkolu Miejskim nr 8 "Kraina Radości" w Ostrołęce.

Fot. PM nr 8 w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenek i Wierszy w Języku Angielskim pt. "I love English" w Przedszkolu Miejskim nr 8 w Ostrołęce.

Więcej zdjęć: Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenek i Wierszy w Języku Angielskim pt. "I love English" w Przedszkolu Miejskim nr 8 w Ostrołęce.

Wyświetleń: 965 komentarze: 0
11.12.2019, 11:19r. Drukuj
Powrót