poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Agape - kawiarnio-księgarnia z ciekawym menu, możliwościami i atrakcjami

Zachęcamy do wizyty w kawiarnio-księgarni Agape. To miejsce to bardziej kawiarnia niż księgarnia z miłą, rodzinną atmosferą. W ofercie organiczna kawa Segafredo, markowa herbata Sir Williams, ciasta, desery, autorskie sałatki, a nawet pizza. Tylko tutaj zjecie muffinki a'la pizza.

Pełne menu dostępne w naszym dziale Smacznego.

Atutem jest duża sala dolna, która pozwala na organizowanie imprez okolicznościowych jak np. chrzciny, stypy, imieniny, urodziny (w tym osiemnastki), małe wesela (Agape posiada własny zespół) itp. Duży kącik zabaw dla dzieci, co może być plusem przy wyborze sali na urodziny swojej pociechy lub na rodzinne wyjście.

Agape zaprasza też do współpracy osoby chętne do zorganizowania warsztatów, wieczorów autorskich, konferencji, akcji charytatywnych itp. W długie zimowe wieczory - pogaduchy przy grzanym winie.

- Chcielibyśmy również zainteresować Państwa ofertą imprezy sylwestrowej, która jest skierowana szczególnie do rodzin z dziećmi, ale nie tylko -  zapraszamy też osoby, które chętnie pobawią się na trzeźwo przy dźwiękach muzyki disco polo zespołu Domino oraz z dobrym jedzeniem. Startujemy o godzinie 17.00. Koszt to 120 zł od osoby dorosłej, 60 zł dziecko (3-10 lat), dzieci do lat 3 wstęp wolny. Zapisy pod numerem telefonu 721-041-777 - zachęca Agape.

Księgarnio-kawiarnia chętnie włącza się również w różne akcje charytatywne. Obecnie w lokalu  trwa zbiórka pt. "Nie bądź sknera kup pampera" dla domu malutkich dzieci w Otwocku.

W sobotę 14 grudnia 2019 r. odbędą się warsztaty bożonarodzeniowe prowadzone przez twórczynię ludową - Edytę Pliszkę Późniewską. Na miejscu będą gotowe materiały do wykonania własnoręcznie ozdób świątecznych, ale każdy może przynieść coś swojego i wspólnie na pewno uda się stworzyć coś ładnego. Warsztaty są zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Agape zachęca innych twórców do uczestnictwa w warsztatach.

Lokal otwarty w godzinach:

poniedziałek - nieczynne,

wtorek - czwartek - 12.00-20.00,

piątek - sobota - 13.00-21.00,

niedziela - 13.00-18.00.

 

Zapraszamy,

Agape (księgarnio-kawiarnia)

ul. Gołębia 8 a, Ostrołęka

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4639 komentarze: 0
12.12.2019, 10:08r. Drukuj
Powrót