sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

U "Motylków" znów gwarno i kolorowo. Mieszkańcy wybierali bożonarodzeniowe stroiki i świąteczne ozdoby (zdjęcia)

W siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej "Motylki" znów zrobiło się gwarno i kolorowo. Wszystko za sprawą dorocznego kiermaszu bożonarodzeniowego, podczas którego mieszkańcy mogli zakupić piękne i oryginalne ozdoby, stroiki i świąteczne kompozycje, które staną się wyjątkową ozdobą domu.

Kiermasz prac osób niepełnosprawnych, podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej "Motylki", to cykliczne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy mogą obejrzeć i nabyć ciekawe przedmioty, a tym samym wesprzeć działalność na rzecz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych.

Reklama Jak co roku, stoły zapełniły się pięknymi pracami. Były oryginalne kartki bożonarodzeniowe, kolorowanki, pudełka decoupage, miarki, pufy, koszulki z nadrukiem a przede wszystkim cieszące się ogromną popularnością stroiki bożonarodzeniowe i rozmaite kompozycje kwiatowe ze świątecznymi elementami - bombkami, choinkami, bałwankami, szyszkami czy skrzącymi się gwiazdkami.

Wystawa i sprzedaż prac prowadzone były we wtorek 17 grudnia w godzinach 13.00-15.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Mazowieckiej 2.

Zobacz zdjęcia:
Kiermasz Warsztatu Terapii Zajęciowej "Motylki"

Więcej zdjęć: Kiermasz Warsztatu Terapii Zajęciowej "Motylki"

Wyświetleń: 1365 komentarze: 1
17.12.2019, 14:39r. Drukuj
Powrót


JJ @ 21:44, 17.12.2019

IP: 178.213...178

Piekne prace! Niestety nie moglam byc. Czy moze jeszcze cos zostalo i mozna zakupić?