sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Ostrołęccy strażacy z sukcesem. Zajęli trzecie miejsce w zawodach w Wieliczce (zdjęcia)

Mundurowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP z Ostrołęki wzięli udział w XI Barbórkowym Turnieju Strażaków w Kopalni Soli w Wieliczce. Zawodnicy jak co roku w trzyosobowych zespołach (w pełnym uzbrojeniu) mieli za zadanie pokonać 110 metrów różnicy wysokości w obrębie szybu Daniłowicza.

Do pokonania było 90 podestów oraz 650 schodów. W kategorii open ze wszystkich startujących 97 drużyn zawodnicy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP z Ostrołęki zajęli bardzo wysokie, trzecie miejsce z czasem 4 minut i 50 sekund. Drużynę tworzyli Michał Białczak, Rafał Golan, Krystian Golon.

Reklama W zmaganiach wzięła udział również druga ostrołęcka drużyna z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w składzie Krzysztof Dębowski, Tomasz Abramczyk, Karol Kraśniewski. Zawodnicy zajęli ósme miejsce z czasem 5 minut i 5 sekund.

- Biorąc pod uwagę międzynarodową obsadę i prawie sto startujących drużyn, ostrołęccy strażacy osiągnęli bardzo dobre wyniki, za co należą się wielkie gratulacje - podkreślił mł. bryg. Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży pożarnej w Ostrołęce.

Zawody odbyły się w sobotę 14 grudnia. Więcej zdjęć znajduje się na Facebooku KM PSP w Ostrołęce.

Fot. bryg. Bartosz Pliszka/KM PSP w Ostrołęce

Wyświetleń: 2021 komentarze: 1
17.12.2019, 15:35r. Drukuj
Powrót


Ja @ 20:44, 17.12.2019

IP: 2a00:f41...4a0c

Super chłopaki. Pokazaliscie co potraficie i czym sie zajmujecie. Gratulacje.

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter