wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Rozdawali pierniki za uśmiech. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 po raz siódmy wyszli na ulice z koszami pełnymi piernikowych upominków (zdjęcia)

Dzieci i młodzież wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 5 w mikołajowych czapkach i ze świątecznymi gadżetami wyszli na miasto, aby napotkanym przechodniom podarować samodzielnie wypiekane i pięknie przyozdobione pierniczki. Zapłatą za upominek był...uśmiech.

Na ostrołęckich ulicach po raz siódmy mogliśmy spotkać uczniów, którzy obdarowywali własnoręcznie zrobionymi i udekorowanymi piernikami napotkanych mieszkańców miasta. Jedyne czego oczekiwali w zamian to uśmiech. Akcję zapoczątkowaną przez gimnazjalistów kontynuuje SP nr 5.

Reklama Pierniczki wywołały na twarzach mieszkańców uśmiech oraz wyraz zdziwienia, gdyż serdeczność i bezinteresowność w obecnych czasach jest zjawiskiem bardzo rzadkim.

Uczniowie byli wspierani w swoich działaniach przez nauczycieli i rodziców, którzy również chętnie włączyli się w zabawę.

Pierniczki, jak każdego roku, rozeszły się jak świeże bułeczki. Obdarowującym i obdarowywanym sprzyjała słoneczna aura, która wzmagała uśmiech na twarzach.

Zobacz zdjęcia:
Uczniowie ostrołęckiej "piątki" wręczali ostrołęczanom pierniki za uśmiech

Więcej zdjęć: Uczniowie ostrołęckiej "piątki" wręczali ostrołęczanom pierniki za uśmiech

Wyświetleń: 1969 komentarze: 1
20.12.2019, 12:02r. Drukuj
Powrót


H @ 14:25, 20.12.2019

IP: 94.254...14

Podszedł do mnie dzisiaj mały chłopiec , uśmiechnął się nieśmiało I powiedział Pierniczek za uśmiech...Było to niezwykle wzruszające.... Pierniczki podałam dalej mówiąc....Pierniczek za uśmiech...Nie wiem w catch rękach może on być teraz ale wiem ,że uśmiech nie kosztuje więc obdarzmy się nim w ten piękny świąteczny czas i nie tylko... Pozdrawiam dzieciaki ,które dzisiaj prowadziły tak wspaniałą akcję.