środa, 1 grudnia 2021 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Smog w Ostrołęce i powiecie pod stałym nadzorem

Już nie tylko w Ostrołęce monitorowany jest smog. Pierwszą gminą w naszym powiecie, która postanowiła sprawdzać poziom zanieczyszczeń powietrza jest Rzekuń. Obecnie w naszym regionie jest osiem czujników smogu, z których dane prezentujemy na żywo w naszym serwisie.

Na specjalnej stronie prezentujemy aktualne wartości jakości powietrza ze wszystkich czujników smogu zainstalowanych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Odświeżona strona jest czytelna, dopasowana do telefonów komórkowych i nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Reklama Już od ponad roku na żywo monitorujemy w Ostrołęce jakość powietrza dzięki czujnikom smogu firmy Airly. Pierwszy czujnik został zainstalowany na budynku redakcji "Mojej Ostrołęki". Obecnie w mieście działa siedem czujników na różnych osiedlach. W lutym 2019 roku pierwszy czujnik smogu pojawił się na terenie gminy Rzekuń.

Wartości pyłów PM1, PM2.5 i PM10 oraz warunki pogodowe, tj. temperatura, ciśnienie i wilgotność powietrza, na bieżąco wyświetlane są na naszej odświeżonej stronie dotyczącej smogu w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Dane przygotowane zostały w bardzo czytelnej formie. Strona działa na wszystkich urządzeniach: komputerach, tabletach, smartfonach, czytnikach ebooków oraz nowoczesnych telewizorach. To najlepsze miejsce do szybkiego sprawdzenia stanu powietrza w okolicy. Nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Strona prezentuje wartości ze wszystkich ośmiu czujników smogu zainstalowanych w Ostrołęce. Wyświetla także dużą mapę.

Sprawdź wartości smogu w Ostrołęce i powiecie:

https://smog.moja-ostroleka.pl

Wyświetleń: 1362 komentarze: -
26.12.2019, 09:59r. Drukuj
Powrót