niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Elżbieta Tomaszewska z domu Mielnicka, lat 62, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 3 stycznia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ulicy Krańcowej w Ostrołęce o godz. 12.00.

Yeva Gasparyan Grabińska, lat 69, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 4 stycznia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ulicy Krańcowej w Ostrołęce o godz. 11.00.

Jan Lachowski, lat 72, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 4 stycznia w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 13.00.

Reklama Jan Ryszard Zajkowski, lat 74, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 4 stycznia w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 14.00.

Zofia Załęska, lat 82, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 2 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Teresa Prusaczyk, lat 90, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 7 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 11.00.

Czesława Dołęgowska, lat 94, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 3 stycznia w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 13.00.

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Wyświetleń: 12002 komentarze: 0
03.01.2020, 11:24r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter