wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Recital Michała Sawickiego oraz I Leliskie Prezentacje Artystyczne już w sobotę

Na scenie Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zaprezentuje się Michał Sawicki promujący swoją płytę. Po recitalu sceną zawładną amatorzy i miłośnicy śpiewania i muzykowania, którzy zechcą ujawnić swoje talenty szerszej publiczności. Wystąpią m.in. soliści, duety i zespoły.

Gminne wydarzenie artystyczne, organizowane pod hasłem "Scena dla każdego", ma na celu odkrywanie i promowanie lokalnych wykonawców - solistów, zespoły i grupy śpiewacze, wykonujących muzykę klasyczna i współczesną.

Reklama To także umożliwienie spotkania muzycznych grup twórczych, integrację, wzajemne poznanie, przełamywanie barier, prezentację pracy i osiągnięć wokalistów i muzyków, grup muzycznych, popularyzację najciekawszych form aktywności twórczej.

Wykonawcy zaprezentują dwa utwory, dowolnie śpiewane lub instrumentalne. Wykonawcy mogą prezentować również utwory autorskie wraz z akompaniamentem.

Recital oraz I Leliskie Prezentacje Artystyczne odbędą się w sobotę 11 stycznia br. w sali widowiskowej CK-BiS w Lelisie. Początek wydarzenia o godz. 18.00.

Wyświetleń: 928 komentarze: 0
10.01.2020, 10:54r. Drukuj
Powrót