środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Tomasz Olk, lat 46, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 10 stycznia w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 13.00.

Marian Stanisław Szarwacki, lat 60, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 9 stycznia w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.

Tadeusz Komuda, lat 63, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 9 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Reklama Danuta Irena Surowiec, lat 71, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 10 stycznia w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny o 14.30.

Eugenia Tyszka, lat 85, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 10 stycznia w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu o godz. 11.30.

Krystyna Marchewka, lat 85, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 10 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Jan Kaczyński, lat 96, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 9 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Wyświetleń: 14057 komentarze: 0
10.01.2020, 11:04r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter