sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Przedfinał WOŚP w Szkole Podstawowej nr 5. Licytowali bony na niepytanie i słodycze (zdjęcia, wideo)

Bony na niepytanie lub na słodycze, pamiątkowe koszulki z memoriału Arkadiusza Gołasia, książki, kolorowe dekoracje - to tylko niektóre przedmioty, które można było wylicytować podczas przedfinału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce

Wygląd holu Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce przypominał, że finał 28 edycji WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Przy głównym wejściu pojawiła się dekoracja nawiązująca do orkiestry. Nie zabrakło czerwonych serduszek, a przygotowane przez uczniów stoiska uginały się od przedmiotów przeznaczonych na licytację.

Reklama Uczniowie chętnie brali udział w licytacjach i hojnie wrzucali datki do puszek z logiem WOŚP. Za każdą, nawet niewielką kwotę, podarowaną na rzecz chorych dzieci uczestnicy otrzymali naklejkę w kształcie serca. Wydarzeniu oprócz wyjątkowej atmosfery pomagania towarzyszyła dobra zabawa.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w niedzielę 12 stycznia po raz 28. Pieniądze zebrane podczas tegorocznej akcji zostaną przeznaczone na podniesienie standardów w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Przedfinał WOŚP w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce odbył się w piątek 10 styczna.

Zobacz zdjęcia:
Przedfinał WOŚP w SP nr 5 w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Przedfinał WOŚP w SP nr 5 w Ostrołęce

Wyświetleń: 1289 komentarze: 0
10.01.2020, 12:55r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter