sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jak znaleźć sklep z doładowaniem do swojej sieci?

Gdy chcemy w sklepie doładować telefon będący w innej sieci niż te najbardziej popularne, nie musimy się już martwić, że nie będziemy mieli takiej możliwości. Sklepy stacjonarne stosują zwykle ograniczenia tylko w zakresie sprzedaży czyli starterów, ale już nie przy sprzedaży usług z terminalu.

Na przykład, jeśli chodzi o doładowanie telefonu Lyca, możemy na nie liczyć praktycznie w każdej miejscowości.

Jak można doładować telefon w Lyca Mobile?

Reklama Lyca Mobile to brytyjski operator sieci telefonii komórkowej, który działa od 2006 roku. W ostatnich latach rozwija on swoją działalność na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych, a od 2017 roku jest dostępny w Polsce, zwiększając cały czas grono swoich klientów. Lyca Mobile w Polsce jest operatorem wirtualnym, który działa na infrastrukturze innej, popularnej sieci - Plus. Osoby korzystające z Lyca Mobile najczęściej używają telefonów na kartę, które trzeba od czasu do czasu doładowywać. Jak wygląda doładowanie Lyca Mobile?

Doładowanie telefonu Lyca  w telefonie na kartę dostępne jest w kilku różnych kwotach - 5, 10, 20, 30, 50 i 100 złotych. Dzięki temu można dopasować je do swoich potrzeb, w zależności od tego, jak często oraz w jaki sposób będziemy korzystać z telefonu komórkowego. Ważność połączeń związanych z każdym doładowaniem wynosi 90 dni, przy czym naliczanie tego czasu rozpoczyna się nie w momencie doładowania, lecz z chwilą, w której wykona się ostatnią rozmowę telefoniczną albo wyśle się ostatnią wiadomość tekstową. To bardzo ważne, ponieważ u wielu operatorów czas, w którym można wykorzystać doładowanie, liczy się już od jego zakupu. W mniej popularnej sieci można zyskać zatem dodatkowy czas.

Jak znaleźć sklep z doładowaniem mniej popularnej sieci?

Reklama Jeśli szukamy sklepu z doładowaniem w mniejszej sieci (np. doładowanie Lyca Mobile), nie powinniśmy się martwić o brak możliwości jego realizacji, gdy wybrany przez nas punkt handlowy jest wyposażony w odpowiedni terminal. Wówczas podając sprzedawcy informacje na temat operatora sieci i kwoty doładowania, możemy uzyskać je niemal wszędzie. Gdy chcemy jednak zyskać pewność, że w konkretnym miejscu takie doładowanie nie będzie problemem, powinniśmy użyć odpowiedniego narzędzia dostępnego w internecie. Pozwoli ono na bardzo szybkie wyszukanie miejsca, w którym bez problemów takie doładowanie nabędziemy.

Na przykład, jeśli chodzi o doładowanie Lyca Mobile, wystarczy wejść na stronę internetową operatora i skorzystać z lokalizatora sklepów. Wpisuje się w nim miejscowość, w której szukamy punktu z dostępnym doładowaniem. Jeśli jest to większe miasto, możemy użyć specjalnej mapy i przejść do przeszukiwanej przez nas dzielnicy. Poszukiwania punktu, w którym uzyskamy doładowanie telefonu Lyca, można zawęzić ponadto do określonego obszaru, ustalając kilometrowy promień przeglądania obiektów handlowych. Jeśli chcemy z kolei sprawdzić trasę, klikamy przycisk "wyznacz trasę", dzięki któremu przenosimy się na portal Google Maps, który pozwala na wyznaczenie drogi do wybranego przez nas punktu. Z takimi narzędziami dotarcie do sklepu oferującego doładowanie telefonu Lyca nie będzie żadnym problemem.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 933 komentarze: 0
11.01.2020, 08:00r. Drukuj
Powrót