poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Sprawdzone fakturowanie w 2020 roku

Nowy rok to początek nowych wyzwań i realizacji założonych postanowień. Jednym z nich może być np. zakup dla firmy dobrego programu do fakturowania. Oprogramowań tego typu na rynku jest wiele, dlatego warto wybrać sprawdzony i prosty program, który będzie pomocny i funkcjonalny.

Jaki program uprości fakturowanie 2020?

Reklama Ciekawą propozycję na fakturowanie w firmie przygotował producent Mega-Tech. Mowa o programie do wystawiania faktur Faktura Small Business. Program ten powstał jak głosi jego twórca z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Oprogramowanie jest znane już od ponad 10 lat i stale rozwijane. Ciągłe aktualizacje programu wynikają chociażby z zachodzących zmian prawnych. Mega-Tech wprowadza do programu Faktura Small Business aktualizacje np. gdy zatwierdzona zostaje nowa struktura plików JPK czy obowiązek wystawiania faktur z zastosowaniem mechanizmu podzielonej płatności tzw. split payment.

Faktura 2020 wystawiana w parę minut

Reklama Program Faktura Small Business to proste narzędzie pracy. Sam w sobie jest bardzo intuicyjny przez co użytkownik szybko poznaje wszystkie potrzebne funkcjonalności. Z programem tym bez trudu przygotuje się faktury VAT, korekty, zaliczkowe, końcowe, proforma, ale i również faktury bez VAT (w przypadku podmiotów, którzy są zwolnieni z podatku). Dokumenty można dowolnie personalizować pod firmę dodając do nich np. własne logo, pieczątkę czy stopkę z danymi adresowymi i kontaktowymi. Wsród pomocnych funkcji upraszczających fakturowanie wyróżnić można możliwość pobierania danych kontrahentów z bazy CEIDG, średniego kursu walut z NBP, oznaczania dokumentów przygotowanymi kategoriami czy wysyłania faktur e-mailem do klientów z poziomu oprogramowania. To bardzo wygodne i przyśpieszające proces fakturowy opcje.

Faktura Small Business to program, który można za darmo przetestować. Wystarczy pobrać ze strony producenta: https://www.mega-tech.com.pl wersję demonstracyjną. Okres próbny jest wystarczający i pozwala przekonać się jak bardzo narzędzie będzie pomocne i wykorzystywane w przedsiębiorstwie.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 733 komentarze: 1
11.01.2020, 08:01r. Drukuj
Powrót


Ola @ 10:24, 13.01.2020

IP: 54.36...51

Brzmi, że Faktura Small Business to ciekawy program, jak na razie zarządzam moimi fakturami przy pomocy Firmao