poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

W klubie "Lokator" znów gwarno i radośnie. Mieszkańcy osiedla Dzieci Polskich wzięli udział w noworocznej zabawie choinkowej (zdjęcia)

Duzi i mali mieszkańcy osiedla Dzieci Polskich jak co roku bawili się na noworocznej zabawie choinkowej zorganizowanej przez radę osiedla oraz Ostrołęcką Spółdzielnie Mieszkaniową w klubie "Lokator". Na imprezę przybyło wielu miłośników dobrej zabawy. Nie zabrakło kolorowych strojów i ciekawych konkursów.

Po gorącym i ciepłym przywitaniu przez zaproszonych gości zaczęła się zabawa. Na parkiecie nie zabrakło różnorodnych strojów pochodzących ze świata bajek i baśni.

ReklamaCzas spędzony na wspólnych zabawach mijał bardzo szybko. Mali tancerze porwali swoich rodziców do tańca i cały parkiet stał się miejscem integracji i radości mieszkańców osiedla. Specjalnie przygotowany na tę okazję poczęstunek, szybko zniknął ze stołów.

Punktem kulminacyjnym imprezy był wyczekiwany przez najmłodszych gość specjalny, św. Mikołaj, który przyniósł ze sobą paczki dla najmłodszych.

Zabawa choinkowa odbyła się w niedzielę 12 stycznia w klubie "Lokator" Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Zobacz zdjęcia:
Choinka w Lokatorze

Więcej zdjęć: Choinka w Lokatorze

Odsłon: 1271 komentarze: 1
17:41, 12.01.2020r. Drukuj
Powrót


Katarzyna @ 10:23, 14.01.2020

IP: 178.235...92

Fajna inicjatywa , tylko dlaczego w dniu Finału WOŚP, można było zorganizować w innym terminie lub zaprosić wolontariuszy WOŚP i włączyć się do szczytnej zbiórki.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter