poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostrołęcka Karta Seniora. Sprawdź gdzie pobrać i złożyć wniosek

Urząd Miasta Ostrołęki poinformował, że od poniedziałku 13 stycznia można pobierać i składać wnioski o wydanie Ostrołęckiej Karty Seniora. Dokument mogą otrzymać osoby po 60 roku życia. Posiadacze karty mogą liczyć na zniżki i ulgi w opłatach m.in. za udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Dzięki karcie seniorzy będą mogli skorzystać z 25 proc. ulgi na bilety kinowe, wstęp na pływalnię, 20 proc. ulgi na bilety do Muzeum Kultury Kurpiowskiej i Muzeum Żołnierzy Wyklętych i 15 proc. ulgi na  wydarzenia sportowo-rekreacyjne i artystyczne organizowane przez miasto na hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia. 

Reklama- Program Ostrołęckiej Karty Seniora jest elementem polityki senioralnej, na którą kładziemy duży nacisk. Rada Seniorów wytrwale zabiegała o wprowadzenie karty, zanim jeszcze zostałem prezydentem. Cieszę się, że wspólnymi siłami z Radą Seniorów udało się nam wprowadzić w życie kartę seniora. Myślę, że to dopiero początek naszej dobrej współpracy - poinformował prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

Skąd pobrać wniosek?

Wniosek można pobrać z pokoju nr 6 w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Ostrołęce przy ul. Hallera 12, ze strony www.mopr.ostroleka.pl. w punkcie obsługi interesantów Urzędu Miasta Ostrołęki na pl. Bema 1 i przy ul. Kościuszki 45. Wniosek dostępny jest także na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Gdzie składać wnioski?

Wypełnione wnioski będą przyjmowane w każdy dzień roboczy w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Ostrołęce, ul. Hallera 12 , pokój nr 6 (parter) oraz w pierwszy piątek miesiąca przez przedstawicieli Rady Seniorów w Urzędzie Miasta Ostrołęki na placu Bema 1, pokój 107 (I piętro) w godzinach 14.00-16.00. Seniorzy zobowiązani są do osobistego odbioru karty za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Odsłon: 1621 komentarze: 0
09:17, 13.01.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter