środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostrołęcka Karta Seniora. Sprawdź gdzie pobrać i złożyć wniosek

Urząd Miasta Ostrołęki poinformował, że od poniedziałku 13 stycznia można pobierać i składać wnioski o wydanie Ostrołęckiej Karty Seniora. Dokument mogą otrzymać osoby po 60 roku życia. Posiadacze karty mogą liczyć na zniżki i ulgi w opłatach m.in. za udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Dzięki karcie seniorzy będą mogli skorzystać z 25 proc. ulgi na bilety kinowe, wstęp na pływalnię, 20 proc. ulgi na bilety do Muzeum Kultury Kurpiowskiej i Muzeum Żołnierzy Wyklętych i 15 proc. ulgi na  wydarzenia sportowo-rekreacyjne i artystyczne organizowane przez miasto na hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia. 

Reklama - Program Ostrołęckiej Karty Seniora jest elementem polityki senioralnej, na którą kładziemy duży nacisk. Rada Seniorów wytrwale zabiegała o wprowadzenie karty, zanim jeszcze zostałem prezydentem. Cieszę się, że wspólnymi siłami z Radą Seniorów udało się nam wprowadzić w życie kartę seniora. Myślę, że to dopiero początek naszej dobrej współpracy - poinformował prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

Skąd pobrać wniosek?

Wniosek można pobrać z pokoju nr 6 w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Ostrołęce przy ul. Hallera 12, ze strony www.mopr.ostroleka.pl. w punkcie obsługi interesantów Urzędu Miasta Ostrołęki na pl. Bema 1 i przy ul. Kościuszki 45. Wniosek dostępny jest także na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Gdzie składać wnioski?

Wypełnione wnioski będą przyjmowane w każdy dzień roboczy w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Ostrołęce, ul. Hallera 12 , pokój nr 6 (parter) oraz w pierwszy piątek miesiąca przez przedstawicieli Rady Seniorów w Urzędzie Miasta Ostrołęki na placu Bema 1, pokój 107 (I piętro) w godzinach 14.00-16.00. Seniorzy zobowiązani są do osobistego odbioru karty za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Wyświetleń: 1906 komentarze: 0
13.01.2020, 09:17r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter