niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Bezpłatna nauka zawodu i płatny staż już od lutego

Jeszcze tylko do 24 stycznia 2020 r. można zapisywać się do Medyczno-Społecznej Szkoły Policealnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce mieszczącej się przy ul. Parkowej 6. Już zimą jest szansa rozpoczęcia nauki na jednym z atrakcyjnych kierunków, na który jeszcze trwają zapisy.

W ofercie:

- opiekun medyczny (1 rok),

- terapeuta zajęciowy (2 lata),

- opiekunka dziecięca (2 lata),

- technik BHP (1,5 roku).

Dlaczego warto skorzystać z oferty centrum ?

Branża medyczna przeżywa obecnie swój rozkwit. Rynek usług, w tym medycznych, potrzebuje ludzi. Pracownicy wykonujący zawody medyczne znajdują zatrudnienie w kraju i za granicą, ponieważ na ich usługi jest duże zapotrzebowanie. Ministerstwo Zdrowia prognozuje, że w Polsce w najbliższym czasie wyraźnie wzrośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowany średni personel medyczny.

W szkołach policealnych już w ciągu roku lub dwóch lat (w zależności od wybranego kierunku) można zdobyć wiedzę, umiejętności i oficjalne uprawnienia do podjęcia pracy w niektórych zawodach. Dzięki temu nie tylko szybko można wejść na rynek pracy, ale też uzyskuje się gwarancje, że po zakończeniu edukacji zdobyty zawód wciąż będzie poszukiwany.

Szkoła stwarza możliwość zdobycia kwalifikacji, a także pozyskania umiejętności, które są praktyczne w życiu codziennym (np. na kierunku terapeuta zajęciowy).

Centrum proponuje też płatne staże oraz dodatkowe kursy i warsztaty.

Słuchaczem Medyczno-Społecznej Szkoły Policealnej może zostać absolutnie każdy, bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, matura nie jest wymagana. Należy  podkreślić, że osoby 50+ mają równe szanse w zdobyciu zawodu.

Warto wyraźnie podkreślić, że nauka jest całkowicie bezpłatna - Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest szkołą publiczną, prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wszystkie zajęcia prowadzą profesjonaliści i praktycy w zawodzie o wysokich kwalifikacjach z przygotowaniem pedagogicznym. Doskonale i nowocześnie wyposażone pracownie umożliwiają praktyczną naukę zawodu w rzeczywistych warunkach pracy. Szkoła udostępnia słuchaczom bogate zbiory literatury fachowej i materiałów audiowizualnych, bezpłatny dostęp do Internetu. CKZiU zapewnia słuchaczom również praktykę zawodową.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie  CKZiU w Ostrołęce lub uzyskać pod numerem telefonu (29) 764-66-37.

Zapraszamy!

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Ostrołęka, ul. Parkowa 6

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3955 komentarze: 0
13.01.2020, 09:31r. Drukuj
Powrót