środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pierwsze prezentacje artystyczne w Lelisie za nami. Sceną zawładnęli miłośnicy i amatorzy muzykowania (zdjęcia, wideo)

W Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie po raz pierwszy odbyły się prezentacje artystyczne pod hasłem "Scena dla każdego". Miłośnicy i amatorzy śpiewana i muzykowania mogli zaprezentować swój talent wokalny szerszemu gronu odbiorców. Na scenie wystąpili soliści, duety i zespoły.

Występy uczestników prezentacji artystycznych poprzedził recital Michała Sawickiego, który promował w Lelisie swoją nową płytę.

- Uczestnicy prezentacji na co dzień pracują, "dźwigają", różne zajęcia mają, bo na życie zarabiają lub wiodą spokojne życie emeryta. Ale mają również muzyczne talenty, ładnie śpiewają lub grają na różnych instrumentach. Nie jest im obcy akordeon, saksofon, trąbka, gitara, keyboard, perkusja czy tamburyn - poinformował Robert Niedzwiecki.

Reklama Gminne wydarzenie artystyczne ma na celu odkrywanie i promowanie lokalnych wykonawców - solistów, zespoły i grupy śpiewacze, wykonujących muzykę klasyczna i współczesną. To także umożliwienie spotkania muzycznych grup twórczych, integrację, wzajemne poznanie, przełamywanie barier, prezentację pracy i osiągnięć wokalistów i muzyków, grup muzycznych, popularyzację najciekawszych form aktywności twórczej.

Recital oraz "I Leliskie Prezentacje Artystyczne" odbyły się w sobotę 11 stycznia br. w sali widowiskowej CK-BiS w Lelisie.

Zobacz zdjęcia:
Prezentacje artystyczne w Lelisie

Więcej zdjęć: Prezentacje artystyczne w Lelisie

{zdjecia:18483}

Wyświetleń: 2013 komentarze: 0
13.01.2020, 10:05r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter