poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pierwsze prezentacje artystyczne w Lelisie za nami. Sceną zawładnęli miłośnicy i amatorzy muzykowania (zdjęcia, wideo)

W Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie po raz pierwszy odbyły się prezentacje artystyczne pod hasłem "Scena dla każdego". Miłośnicy i amatorzy śpiewana i muzykowania mogli zaprezentować swój talent wokalny szerszemu gronu odbiorców. Na scenie wystąpili soliści, duety i zespoły.

Występy uczestników prezentacji artystycznych poprzedził recital Michała Sawickiego, który promował w Lelisie swoją nową płytę.

- Uczestnicy prezentacji na co dzień pracują, "dźwigają", różne zajęcia mają, bo na życie zarabiają lub wiodą spokojne życie emeryta. Ale mają również muzyczne talenty, ładnie śpiewają lub grają na różnych instrumentach. Nie jest im obcy akordeon, saksofon, trąbka, gitara, keyboard, perkusja czy tamburyn - poinformował Robert Niedzwiecki.

ReklamaGminne wydarzenie artystyczne ma na celu odkrywanie i promowanie lokalnych wykonawców - solistów, zespoły i grupy śpiewacze, wykonujących muzykę klasyczna i współczesną. To także umożliwienie spotkania muzycznych grup twórczych, integrację, wzajemne poznanie, przełamywanie barier, prezentację pracy i osiągnięć wokalistów i muzyków, grup muzycznych, popularyzację najciekawszych form aktywności twórczej.

Recital oraz "I Leliskie Prezentacje Artystyczne" odbyły się w sobotę 11 stycznia br. w sali widowiskowej CK-BiS w Lelisie.

Zobacz zdjęcia:
Prezentacje artystyczne w Lelisie

Więcej zdjęć: Prezentacje artystyczne w Lelisie

Zobacz zdjęcia:
Prezentacje artystyczne w Lelisie

Więcej zdjęć: Prezentacje artystyczne w Lelisie

Odsłon: 1737 komentarze: 0
10:05, 13.01.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter