poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

W Szkole Podstawowej nr 6 powstała pracownia językowa na szóstkę. Jej koszt to blisko 60 tys. złotych (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce powstała nowoczesna, w pełni wyposażona pracownia językowa, składająca się z 24 stanowisk do pracy. Pracownię wyposażono także w sprzęt wielofunkcyjny, który pełni rolę drukarki i skanera. Całkowita kwota przewidziana na realizację zadania to 58 tys. 88 zł.

Pracownia językowa daje możliwość prowadzenia zajęć językowych w sposób atrakcyjny dla uczniów z wykorzystaniem nowych technologii.

Reklama- Zadanie objęło kapitalny remont sali lekcyjnej. Utworzona została w pełni wyposażona, nowoczesna pracownia językowa. Stworzono 24 stanowiska uczniowskie wyposażone w stoliki wraz z pulpitami, zestawami słuchawkowymi oraz krzesła, stanowisko dla nauczyciela wyposażone w odpowiedni sprzęt do nadzorowania lekcji i kierowania pracą ucznia m. in. w słuchawki lektorskie - informuje Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce. 

Sala została także wyposażona m.in. w monitor interaktywny, drukarkę, skaner i klimatyzator.

- Zakupiono monitor interaktywny oraz wysokiej jakości zestaw komputerowy, który przejął rolę magnetofonu, odtwarzacza CD, programów multimedialnych i projektora. Pracownię wyposażono również w sprzęt wielofunkcyjny, który pełni rolę drukarki i skanera. Aby zapewnić naszym uczniom komfort nauki oraz odpowiednie warunki dla zakupionego sprzętu do pracowni językowej został zakupiony klimatyzator - informuje Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce.

Zadanie "Pracownia językowa na 6-tkę" została zrealizowana w ramach "Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”.

Fot. SP nr 6.

Zobacz zdjęcia:
Pracownia językowa w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Pracownia językowa w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce

Odsłon: 1010 komentarze: 0
11:13, 13.01.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter