sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

W Szkole Podstawowej nr 6 powstała pracownia językowa na szóstkę. Jej koszt to blisko 60 tys. złotych (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce powstała nowoczesna, w pełni wyposażona pracownia językowa, składająca się z 24 stanowisk do pracy. Pracownię wyposażono także w sprzęt wielofunkcyjny, który pełni rolę drukarki i skanera. Całkowita kwota przewidziana na realizację zadania to 58 tys. 88 zł.

Pracownia językowa daje możliwość prowadzenia zajęć językowych w sposób atrakcyjny dla uczniów z wykorzystaniem nowych technologii.

Reklama - Zadanie objęło kapitalny remont sali lekcyjnej. Utworzona została w pełni wyposażona, nowoczesna pracownia językowa. Stworzono 24 stanowiska uczniowskie wyposażone w stoliki wraz z pulpitami, zestawami słuchawkowymi oraz krzesła, stanowisko dla nauczyciela wyposażone w odpowiedni sprzęt do nadzorowania lekcji i kierowania pracą ucznia m. in. w słuchawki lektorskie - informuje Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce. 

Sala została także wyposażona m.in. w monitor interaktywny, drukarkę, skaner i klimatyzator.

- Zakupiono monitor interaktywny oraz wysokiej jakości zestaw komputerowy, który przejął rolę magnetofonu, odtwarzacza CD, programów multimedialnych i projektora. Pracownię wyposażono również w sprzęt wielofunkcyjny, który pełni rolę drukarki i skanera. Aby zapewnić naszym uczniom komfort nauki oraz odpowiednie warunki dla zakupionego sprzętu do pracowni językowej został zakupiony klimatyzator - informuje Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce.

Zadanie "Pracownia językowa na 6-tkę" została zrealizowana w ramach "Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”.

Fot. SP nr 6.

Zobacz zdjęcia:
Pracownia językowa w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Pracownia językowa w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce

Wyświetleń: 1197 komentarze: 0
13.01.2020, 11:13r. Drukuj
Powrót