poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policja poszukuje właściciela laptopa marki Toshiba. Sprzęt znaleziono w reklamówce opartej o koło jednego z pojazdów (zdjęcia)

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poszukują właściciela laptopa. Urządzenie marki Toshiba zostało znalezione we wtorek 7 stycznia przy ulicy Denisiewicza w Ostrołęce. Sprzęt wraz z bateriami do dwóch innych laptopów znajdował się w reklamówce opartej o koło jednego z pojazdów.

Laptopa znalazł mieszkaniec naszego miasta we wtorek 7 stycznia br.

Reklama- W dniu 7 stycznia bieżącego roku do KMP w Ostrołęce zgłosił się mieszkaniec Ostrołęki, który przekazał znaleziony przy ulicy Denisiewicza sprzęt RTV w postaci laptopa marki Toshiba i dwóch baterii do innych modeli laptopów. Sprzęt ten znajdował się w reklamówce opartej o koło jednego z zaparkowanych pojazdów - informuje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Właściciel lub osoby, które wiedzą do kogo należy urządzenie proszone są o kontakt pod numerem telefonu (29) 760-14-89, bądź z dyżurnym ostrołęckich policjantów tel. (29) 760-14-24.

Fot. KMP w Ostrołęce.

 

Odsłon: 1153 komentarze: 0
09:31, 14.01.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter