środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policja poszukuje właściciela laptopa marki Toshiba. Sprzęt znaleziono w reklamówce opartej o koło jednego z pojazdów (zdjęcia)

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poszukują właściciela laptopa. Urządzenie marki Toshiba zostało znalezione we wtorek 7 stycznia przy ulicy Denisiewicza w Ostrołęce. Sprzęt wraz z bateriami do dwóch innych laptopów znajdował się w reklamówce opartej o koło jednego z pojazdów.

Laptopa znalazł mieszkaniec naszego miasta we wtorek 7 stycznia br.

Reklama - W dniu 7 stycznia bieżącego roku do KMP w Ostrołęce zgłosił się mieszkaniec Ostrołęki, który przekazał znaleziony przy ulicy Denisiewicza sprzęt RTV w postaci laptopa marki Toshiba i dwóch baterii do innych modeli laptopów. Sprzęt ten znajdował się w reklamówce opartej o koło jednego z zaparkowanych pojazdów - informuje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Właściciel lub osoby, które wiedzą do kogo należy urządzenie proszone są o kontakt pod numerem telefonu (29) 760-14-89, bądź z dyżurnym ostrołęckich policjantów tel. (29) 760-14-24.

Fot. KMP w Ostrołęce.

 

Wyświetleń: 1292 komentarze: 0
14.01.2020, 09:31r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter